HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Yankees ve Mets, Amerikan ve Ulusal Liglerin Doğu nasıl dört ay tamamlandılar. Bu yaz iki ilçede dört gece, kaçınılmaz olmak üzere yakın maçlar oynuyorlar. Mets, Queens’deki Yankees’i süpürdü, Yankees, Bronx’taki Mets’i süpürdü. Son vurucu, eskiden olduğu gibi orta sahaya bile uçtu.

Bu, Subway Series’deydi – 2000 yılında, Yankees’in Mets’i ilk adımdan sonuncuya kadar perçinleyen beş oyunluk bir Dünya Serisinde yendiği büyük harfli versiyon. Şehir tekrar bir encore hayal edebilir, çünkü Yankees uykularını sarstı.

Bu Yanke’e kadar hiçbir takım bir takım bir tutanes ilk 60 maçında oynamamıştı, ardından 60 maç için bir mağlubiyet tuttu. Başka ne olsun, 2022 Yankees her zaman şuna sahip olacak: ilk takım esneme koşularından hemen önce, eşit ölçülerde, hiç bu kadar güçlü ve durgun olun.

Yankees’in Salı gecesi arka şey şarkısını 4-2 galibiyetinin kazandığı Aaron’dan öğrendiğimiz Yargıç, “En önemli şey” oldu. “Yapılmaması gerekenleri”

İyiyi alırsın, kötüyü alırsın, ikisini de alırsın ve işte burada – işte, iş ortağıyız. Yankee’lerin mağazaların gerçekleri bunlardır: Kayıtları Met’lerinki kadar iyi değildir, yaşatılmaları daha sağlamdır. Yankees, Salı gecesi geç’te AL Doğu’daki Tampa Körfezinde cinsel maçlık birla Batı Kıyısı’na yöneldi. Mets, NL’ye ait olan Atlanta’nın görünümünde sadece iki maç kaldı.

Günü sopa en iyi Bo Jackson’ın kimliğine bürünen Mets takımından Pete Alonso için hayaliyle canlandırıldı. kredi… Vincent Carchietta/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Mets Menajeri Buck Showalter, Pazartesi günkü maçtan önce Yankees için “Birçok kendi sorunlarına sahip olmayı çok ister” dedi ve de bir şeyler yapabilen.

Mets, Pazar günü’da bir galibiyet çalmıştı ve çıkışlarının ilk ligdeki ilk çıkışlarını yapan sürahilerden aldı. Pazartesi günü Showalter, müstakbel Hall of Famer’ı Max Scherzer’i tümseğe gönderdi – ve Mets kaybetti, çünkü beyzbol çok zevkli bir şekilde.

Bu oyun, Yankees’e arkaya altı mağlubiyet serisini yakalamalarını sağladı. Showalter’ın menajerleri olduğuydu 1995’ten beri bunu yapmıyorlardı. Diğer küçüklerdeki oyunlardan sonra, Showal olarak, tam Met’e gitti; Salı günü bir gazeteci Yankee Stadyumu’ndaki kalabalıktan gündende Showalter, “Evet, Ci Field’da bitmişki kadar iyi.”

Bir gece gecesi, bir Yankee hayranlarının isteyebileceği onun modasında: şık savunma, Frankie Montas ve Andrew Benintendi’nin güçlü performansları – son takas tarihindeki ana ekleme – ve Yargıç tarafından arkaya ikinci gece için bir homer. Ondan önceki akşam yemeğine inme.

“Evden kaçan kuraklık mı?” Yargıç, Pazartesi günü günkü sonra Scherzer’in sahadan vurulduğunu söyledi. “Bu benim için bir haber.”

Salı günü, Taijuan Walker’ın dışında Yargıç, sol ortanın tribünlerin derinliklerine 453 metrelik bir yangın girişimi. Her gibi sahnenin komutasını aldı – bu Mets’e karşı 21 kariyernda 10 homer – ve şimdi sezon için 48 kez bağlandı.

1961’de aynı sayıda takım takımıyla Roger Maris olan 61’e giderken Yankees için 49 evsu yaptı. Maris, o sezon .269’a ulaştı, taban yüzdesi .372 ve .620 yavaşlama oranı yüzde. Hakem her metrikte daha iyidir: .294/.394/.663.

Montas, “Adam şu anda hemen hemen en iyi vurucu” dedi. “Plakaya onun adımında, bir gün sayısının artmasını bekliyoruz. Yani, o bir damızlık.”

Aaron Judge’ın serideki ikinci ev koşusu ve 48. günü, Yankees’e Salı günü erken 1-0 öne geçti. kredi… Jason Szenes/EPA, Shutterstock aracılığıyla

Yankee, Yargıcın sözleşmesini Nisan ayında kabul edilirse talebiydi, onu onaylarken kendisine gösterilenden etkilenmiş olmalılar. Yedi yıl ve 213,5 milyon doları reddeden, daha da iyi bir insan olmak için okunur – ve Maris ve Mickey Manto gibi isimlerin anımlarını canlandırıyor.

Yargıç, “Hala inanmıyorsun” dedi. “Özellikle başardıkları, bu rekoru kırmak için hedeflediği gibi, çılgınca eğlenmek için. Buna bakmayamaya çalışıyorum çünkü hala o piyasada çok uzağız.”

Alt konu sadece sezon konsantre edecek; Bölümün şampiyonluğu kesinleşmelerinden ve hafta sonu Yankees’in 4-14’lük başlangıç’a kadar yakınlaşmaya yardımcı olacaktır. Beceriksiz ve Oakland Athletics – Los Angeles Angels – anlatımın sadece bir kısmı.

Kadro sarsılmak: Aşil tende olan bir ayını kaçıranbaşlı Giancarlo Stanton Perşembeini günlerini gelecekler ve daha yakın olan C Holmes sırt spazmlarından yararlanma imkanına sahip olacaklar. Starter Luis Severino (omuz) Salı günü bir höyükten 24 saha attı ve kurtarıcı Zack Britton (dirsek) bu hafta bir güçlendirme görevine başlıyor.

uçak sağlık, Yanke’in kullanımlarının kullanımlarından kaçan bir nedeniydi. Genel Müdür Brian Cashman, ilk birkaç ay aybaşına kadar kadar en iyi sakatlık döneminde olduğunu söyledi. Nakitçi, plantar fasiitten hala konaklamakta olan bir oyuncu Harrison Bader için takas ederek kaderi cezbetti.

Yankees’e oğluyla takas yapılan diğer Frankie Montas, uyumdan bu yana en iyinizi yaptı ve Salı günü beş ve iki denemeta iki koşu izin verdi. kredi… Frank Franklin II/Associated Press

Geçen sezon St. Louis için bir Altın Eldiven orta sahada olan Bader, yalnızca saç kesimi olan bir Yankee’dir, dalgalı sarıkleleri takım politikasına uygun hale gelmemiş. Gece kulübü binasında, Yanke’in Bader için takasesanıcı – Jordan Montgomery – Kardinal Montler için tek atışta buluşmak için. Bitiriyor, eski takımlarından bazıları alkışladı.

Montgomery şimdi St. Louis için 4-0 ve Montas hala Yankees için ilk galibiyetini istiyor. Ancak Salı günü yapılacak iyi bir atış yapmayı ve yüksek bir toplu seyahata çıkağını geri dönerken solna vurarak’la gününe çıkaran Mets Pets Alonso’ şımartmayı başardı.

Alonso’nun sopası Kit-Kat bar kadar kolay kırıldı; iki aydan sonra uyarlama. World Series’i her şeyi büyütüyor ve Yankees yeniden canlandırılabilirken, New York’u tekrar tekrar denenebilir. Yaz oyunları bir ön izlemeden, akşamın tekrarı olacaktı.

Yargıç, “Özellikle böyle harika bir balo kulübüne karşı, son vuruşa, çıkışa, vuruşa kadar savaşan – bu çılgın bir beyzbol” dedi. “İşte bu yüzden bu yüzden bu oyunu oynuyoruz.”