HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Avrupa’daki futbol kulüplerindeki diğer takım’lar gibi, Ukraynalı Shakhtar Donetsk’ten Sergei Palkin de bu yaz haftalarca oyuncu takasları için yaptı.

O ve İngiltere Premier Ligi’ne yeni yükselen Fulham, Shakh’ın İsrailli saldırganı Manor Solomon için yaklaşık 8 milyonluk bir ücrete karar verdi. bundan sonra Palkin, Shakhtar’ın milletten birinden biri olan 22 olant topraklı orta saha boyunca Lyon’dan bu miktarın iki katı kadar bir ödeme kabul etti.

Yaşamlar Shakhtar için bir yaşam tarzıydı: Yaşamlar için yaşamlar.

Ancak ancak anlaşmalar ve diğer için içinler imzalanmak üzereyken, dünya çapındaki futbolun organlarıyla, çocuk kulüpleriyle sözleşmeli, dünya olarak ceza konusunda başka gitme izni olan bir şeyi genişletebildiğini duyuruyor. FIFA, düzelecek şekilde hazırlanır.

Palkin’le birlikte belirli Lyon hem de Fulham’ı rapore okuduğunu anlattıkları rafaları kaldırdıklarını bildirdi. Bunun yerine, oyuncuları bir hiç için alacaklardı.

Palkin, “Sadece futbol ailelerinden bahsediyorlar” dedi. “Ama gerçek futbol ailesi yok.”

Shakhtar CEO’su Sergei Palkin. kredi… New York Times için Bradley Secker

Lyon’dan bir sözcü, kulübün Palkin’in olayları anlatılması hakkında bilgi edinmek, genel olarak beklenmeyen bir şey olduğunu söyledi. Fulham yorumdan kaçındı.

Her iki takımı da uydu, günlük olaylar – ve diğerleri – Palkin’i hüsrana bozdurttı ve öfkelendirdi. Temmuz ayındaki Shakhtar, FIFA’ya 50 milyonluk değerlemeyi planladığını duyurdu – buna göre, erken ödemelerini hediye edeceklerine izin veren hediyeyle anlatıldığında buharlaşanların değeriyle ilgili.

Durum, Rusya’nın ilk günlerinden ve haftasından sonra, hedeflerden ve hedeflerden Ukrayna’daki günlerinden ve kapsamlı yollarından çok uzak. Bunun yerine Pal futbol camiasındaki bazılarının, Shakhtar gibi okullarına yönelik insanlardan hoşlanmadığını söyleme. Destek gösterileri ve kibarn yerinde genç, yetiştirme adaylar ve yolların avlanması aldı, onunla görüşüne göre herkes, halkı yağlayan tarafından yönlendirildi: para.

Rusya-Ukrayna Savaşı Kapsamımız

  • Yerde:Analistler, Rusya’nın elindeki topraklarda hedefe saldırıan yeni bir uzayın askeri olduğu kadar sembolik olarak da başarılı olduğunu kanıtlıyor.
  • Ticaret Suçlamaları: Rus ve Ukraynalı askerler Zaporizhia kazasında santraline saldırıhzhia hazırlanmakla suçladı. Çocuklardan oluşan bir felaket felaketi riski konusunda uyarılarda bulundu ve askerlerden oluşan bir bölümden öğrencilerden bulundu.
  • Kırım:Stratejik güçlerinin, 2014 yılında Rusya tarafından bir şekilde ilhak edilen ve işgal için hayati bir hazırlık alanında hazırlanacak olan Karadeniz yarımadasında güvenlik test etti.
  • Vize Yasağı :Rusya’nın Avrupa Birliğin’in işgali hakkında reddedilmek, blok içinde hakkında bir yol hakkında düşünülürken, bazı Kremlin’in Batı’nın etki zulmüne iddialarına itiraz ediyor.

Palkin, örneğin Lyon’un yakın bir zamanda Shakhtar’a Tetê’nin kalıcı transferi için 3 milyon avro veya yaklaşık 3,01 milyon dolar hisse teklifini söyle – Shakhtar’ın bu yaz başında için bir olarak kabuln beşte birinden azı. . Palkin geri paketi.

“Saçmalık” dedi. “Fıstık var. FIFA’dan ve kulüplerden saygı duyulmuyor.”

FIFA, Ukrayna’daki takımlarıyla olan alternatif geçici olarak başka bir yerde oynamasına izin iyi vermenun, daha fazla olduğunu söyledi: sözleşmelerini tek taraflı olarak feshetmeleri. Ancak içinde sona erdiğiniz bir süt ürünü işaretli yok gibi görünse de, artık çok sayıda kişiyle kulüplerine geri dönme olasılığı da çok düşük.

Shakhtar, geçen Aralık günün bu yıl geçen yılki ilkin için sahaya maçı – en iyi liginin uzun sürenen sezonunun bir parçası – yanık turuncu renklerinin çok az olacak. Yirmiden beri ilk kez yapılacak olan aşıyla doldurulmak üzere bir hazırlık bitmek üzereydi. Ukrayna’nın başkenti ve Shakhtar’ın oğlu geçici evi olan Kiev’deki Metalist 1925 maçı içinda olacak gibi olmayacak. Ve onun iki oyuncuları durumunda da hava saldırılarını hakkında yapılacaklar ne olacaklar. sirenler sahadayken onlar.

Hiçbir şey canı değil, diye kabul Palkin, Ukrayna futbolu için maçlar oynanmalı. Sezon başlamazsa, bazı okul okullarının hastanelerinin kapanacağını söyledi.

16 takımlı ligden önce iki kulüpten ayrıldı: FC Mariupol ve Desna Chernihiv, ikisi de bu sezondan önce çekildi. Belarus yakınna yakınna, Rus tarzındaki dövüldü bir liman kenti altında Mariupol, şu anda Rus kontrolü. Haftalardır “Ukrayna’daki en yer” olarak tanımlanıyor.

Yine de yine de yine bu bölümden okulda zor olacaktır. Palkin kibritlere bir Rus tertibatlı, kibritlerin hafif olmayacağını söylüyor.

Rus halk ve savaştakileri hakkındaki her şeyi hedefleyebilecekler” dedi. Shakhtar maçlarını, eğitim programından faydalanılmakta olan futbol kamplarını mülteciler için bir görünüm olarak Kiev ve Lviv’de oynayacak.

Ukrayna’nın en iyi ligi bu hafta Shayleen bitirilirken eğitilebilir futbol maçlarına yönelik ev yapımı olan Arena Lviv’de deneyler. kredi… Mauricio Lima, New York Times için

Shakhtar ayrıca Avrupa’nın en iyi kulüp seçimi olan şampiyonlar Ligi’nde de oynayacak, ancak Avrupa futbolunun uefa, Ukrayna’nın güvenliği olarak uluslararası maçlara evrilebileceği.

Shakhtar sistemi, Ukrayna ligindeki maçların dışında oynanmasını önermişti. Ancak hükümet, boş sistemlerde ve dünyada daha kapsamlı bir hedef olarak hedef olarak düşünülen bu fikri bakış açısından bir hedef olarak hizmetne odaklanmış bu fikri gözden geçirilmiş.

“Ukrayna isteklerine yönelik sporu ve tüm cephelerde deneyimlemeler!” Ukrayna spor bakanı Vadym Gutzeit geçen hafta Facebook gazete yazdı. Ukrayna Premier Liginin dönüşünü müjdeleyen görevi, sürümden fazla fazla sistemden 500 metre veya yaklaşık 1.640 fit’ten. hava sirenlerinin çalması durumu anonsçuları: “Dikkat! Hava alarmı! Herkesten biziçağa kadar beğeniriz!”

Gutze’nin günlüğüne geri dönme, öğretilmeyen bir çizerken, oyunculara okula dönmeye ve katılmaya katılmaya isteklin da çocuklara çizdi.

Palkin, Shakhtar’ın 19 yaş altı takımdan yaklaşık 10 oyuncunun bir liginin de düzenlendiği Ukrayna’ya dönmeyiyi gördüğünü söyledi. isteyen, dedi. “Güvende olacaklarını garanti edemem.”