HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Pazar günü Paul Yankee Stadyumu, New York’taki dokuz yarışma alanından farklıydı.

Beş kez World Series şampiyonu olan ve şu an YES Network yayıncısı olan O’Neill, Toronto Jays’i ( 65-55) 4-2 21 numarayı emekliye ayırdı.

Festivallerde eski Yankee takımlarında Mariano Rivera, Andy Pettitte, Bernie Williams, Jorge Posada ve Tino Martinez’in performansları ve babası Joe Torre, David Cone, Derek Jeter ve Roberto Clemente Jr.’ın beğenilerinden gelen kişiler yer aldı. , bir Pittsburgh Pirates küçültme ve insancıl bir şekilde kutlandı, ayrıca 21 No’lu giydi.

Gün bazı soru işaretleriyle geldi çünkü Covid-19’a karşı aşısız olan O’Neill, hala Yankees oyunlarını uzaktan yayınlıyor. Ancak Pazar günündeki gösteri, taraftarların kalabalığın içinde ve evlerinde yaşanan bir olaydan habersiz olduğu, herkes gibi oynuyor.

O’Neills ile 21 numara bir şekilde, 1992 Kırmızı giydi sonra Roberto Kelly için giyilen elbisenin ardından New York’ta giymesi mümkün oldu. kredi… New York Times için Michelle’dir

Yankees (74-48), son derece eski sağ saha kontrolünde O’Neill’e, üzerinde bandaj bulunan özel bir su soğutucusu ve yırtılmış bir beyzbol sopası da dahil olmak üzere çeşitli seçenekler, sık sık gözden kaybolduğuna bir selam verdi. Cincinnati Reds ile 17 büyük lig ve Yankees. O’Neill şakacı bir şekilde tekme attı.

Törende konuşmacılardan Skandal’ın “Savaşçı”sı çalındı ​​ve kalabalıktan O’Neill’in adı zikredildi. (Georbrenner Yankees’e, sahneci, O’Neill’den “savaş” olarak bahsetti.)

Hayranların serenatına yanıt veren O’Neill, “Bazı şeyler asla eskimez” dedi.

“Sizin için tanıtım etkinliği ne kadar geçmeyeceğini asla unutmayacağım. İnsanlardan korktukları için gelmek isteyecekler” dedi.

Ohio’lu bir yerli olan O’Neill, kariyerine 1985’te Reds ile başladı. 1992’de Roberto Kelly ile takas onu New York’a gönderdi. 1993’ten 2001’e.

Yankees ile ilk altının her biri için .300 veya daha fazla vuruş yapan O’Neill, New York ile 1.426 isabet, 185 ev koşusu ve 858 RBI topladı. Genel olarak, kariyerini .288 ortalama, 2.105 vuruş, 281 homer ve 1.269 RBI O’Neill .284 ortalama, 11 ev koşusu ve 27 World Series müsabakası 85 sezon sonu maçında 39 RBI ekledi.

Yankees, O’Neill’i daha önce onurlandırılmıştı: Ağustos 2014’te Yankee Stadyumu’ndaki sahanın, Anıtı ona bir plaketdadılar. Hiçbir zaman En Değerli Oyuncu Ödülü’nü kazanamadı ve Beyzbol Salonu için oylamayı bıraktı. Sadece bir yıl sonra, pazar günü, bir takım veları için çok şey ifade eden bir oyuncu için uygun bir başarı sundu.

O’Neill formaları Pazar günü bazı taraftarların tercih ettiği kıyafetti. kredi… New York Times için Michelle’dir

“Bu büyüklere katılacak ve 21 numaranın bir New York Yankee tarafından bir daha giyilmeyecek, mutlaka kadar büyüklere en büyük kişisel onurdur,” dedi konuşmasını asla için için kendinden eminda.

Daha sonra, Posada’ya görüntüsel bir ilk adımdan önce Yankee Stadyumu’nun Ağarıcı Yaratıklarını kabul etmek için hızla mikrofona dönecek. O’Neill’in günü sona erdi; Doğumdan sonra gazetecilerle konuşmadı.

Aşı durumu O’Neill, bu sezon Cincinnati’de göz yaşarken YES Network oyunlarını arıyor. EVET’in başka bir görevde aşı yetkisi var ve ağın kişilikleri görev yapıyor. Buna, O’Neill’in yanında dururken MC Sunday’in yardımına koşan play-by-play spikeri Michael Kay’da yer alacak.

30 Temmuz’daki Eski Zamanlayıcılar Günü’nde yer almayan O’Neill, YES’in üretme ve programlama merkezi John J. Filippelli ve denemelere denemeye çabalamak için zaman için teşekkür etti. YES ile 21. yılında olan O’Neill, konuşmada “Şu anki parçasının büyük bir parçası” dedi.

Major League Baseball protokollerine göre, aşılanmamış kişisel oyuncularla temas kuramazlar, gözaklara ve kulüp evlerine giremez. Törene Yankees katılmamış olsa da, bu kısıtlamalar O’Neill’in Anıt Parkı’nda ve sahadaki çimlerde aktif olan bölgelerdeki parkağından şu kadar uzun bir sürekiyle ilgili bir sorundaydı.

Gerrit Cole, sağdan, Aaron Yargıç, sağdan dikkatli ve diğer kullanıcılarda gezintiye çıktı. kredi… New York Times için Michelle’dir

Oyundan önce, birkaç Yankees ve Blue Jays eğitim için herhangi bir zamandanın tamamlanabilir.

Yankees yardım görevlisi Lou Trivino, Covid amaçlarını hala günlük rutini etkilemediği sorulduğunda, “Buna dikkat etmiyorum” dedi. “Öyleyse, inanmadığı için deva yapmıyorum.”

İş arkadaşımız ise şunları ekledi: “Seyahatimizle sınırlandırclarımızın Toronto bir yana yanaşımız büyük canı’a hedefimiz. Ama bunun gibi şeyler dışındaki şeyler çok fazla etkileniyor.”

Çaylak sağlık kullanan Marinaccio takımların’daki Blue Jays’i ziyarette ve girişte aşılamanın kullanımından bahsediyordu. Kısıtlama, zaman zaman bu tür maçları kaçıran aşısız önce “a yol açtı – Kansas City Royals, Temmuz günlükki bir seriden 10 yu listeye almak zorunda – ama ancak Toronto’lu iç sahada Cavan Biggio, Blue Jays’in buluşması sırasında dikkat çekti. . Amerika Birleşik Devletleri’ne gittiklerinde aynılar.

Ara sıra devamsızlıklar ve kişilerda sınır geçişleri için tüm ilgili bilgileri içeren tutması dışında, beyzbol bu günlerin pandemi tarafından büyük engellenmediğini.

Nisan ayında kontrol edildikten sonra koronavirüs için test Biggio, “Eden pozitifimizda, genel olarakda üretim için bundan en çok’ biziz” dedi. “Yılın olması gerekiyor, Amerika’ya her dönüşmüzde test yapılıyorduk falan filan. Artık test yaptırmıyoruz ama Buffalo’ya uçmamız ABD’de müşteri beklentilerimiz”

O’Neill’in kutlamasına eski Yankees, soldan Tino Martinez, Bernie Williams, Jorge Posada, Andy Pettitte ve Mariano Rivera’ydı. kredi… New York Times için Michelle’dir