HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Chicago Sky, 2001 ve 2002’deki Los Angeles Sparks’tan bu yana ilk arkaya WNBA şampiyonu olma tekliflerine başlayacaklar. Ancak normal sezon zirveye yakındı ve birkaç takım bu yıl kupayı kolayca kaldırabilirdi. .

WNBA playoffları böyle şekilleniyor.

Playofflar yeni zamanlar başlıyor mu?

Çarşamba, Doğu saatiyle 20.00’de, ikinci seribaşı Gökyüzü, birinci seri Liberty’ye ev kazandığında. Saat 22:00’de, Las Vegas Şarkıları en iyilerden, Phoenix Mercury’ye ev sahipliği yapan bölümlerden oluşuyor.

Diğer iki seri – 3 No’lu Connecticut Sun – 6 No’lu Dallas Wings ve No. 4 Seattle Storm – 5 No’lu Washington Mystics – Perşembe günü başlıyor.

Playofflar nasıl işliyor?

İlk tur, ilk oyuna iki ev yapan yükseklu tohumlu ile üçün en fazla. Üçüncü bir oyun oynamak, seribaşı evinde oynanabilir.

finaller ve finaller, ev için 2-2-1 formatının yarından sonra maç beştır.

Finaller, sona erdirmenin sevincinin yanı sıra oyunculara bir avantaj daha kazandıracak. Sadece bu tur için lig, takımların kiralık uçakla uçması için tıslayacak.

Maçları nerede olabilirim?

ABC ve çeşitli ESPN playoffları. Oyunlar ESPN üzerinden yayınlanabilir.

Finaller ne zaman?

11 Eylül’de başlayacak ve beş maçın gününe ihtiyaç duyulursa 20 Eylül’e kadar devam edecekler.

Kim kazanacak?

Üç büyükler, hepsi birbirini bir oyun içinde zirvede bitiren Las Vegas, Chicago ve Connecticut. 22-14’lük aynı rekorlarla bitiren Seattle ve Washington, bir aşama aşama.

Las Vegas Aces forveti A’ja Wilson, En Değerli Oyuncu Ödülü için önde gelen aday aday. İlk şampiyonluğunu kazanmayı hedefliyor. Kredi… Rebecca Slezak/The Dallas Morning News, Associated Press aracılığıyla

Son üç takımdan gerçekten kazandığını çok zor. Dallas .500’dü ve Liberty ve Phoenix normal sezonda kazandıklarından kaybettikleriler.

Las Vegas güçlüsel olarak düşünenler için, 109.6 to ligin en hücum istatistiklerine göre . Washington en cimri savunmaya ve 100 topa sadece 96 puan verdi.

Ancak hücum ve savunmayı birleştiren net reytingde, Connecticut’ın ilk yanında yer alan 100 top karşı karşıten 9,5 puan daha fazla alarak yer alır. Bu, yetiştirme tohumlu Güneş’i günahı bir favori yapmak.

İzlenmesi gereken oyuncular mı?

En iyi tohumlu Aslar, güçlü bir iki atışa sahiptir. Forvet A’ja Wilson, maç başına sayı (19,5) ve maç başına ribaund (9,4) sizin ilk beşte bitirdikten sonra En Değerli Oyuncu Ödülü’nün favorisi ve guard Kelsey Plum, 3’te ligde lider maçına 20.2 sayı sayı attı. – işaretçiler yapıldı.

Seattle, maçın başına 21.8 sayı ile ligde Stewart’ta başka bir MVP adayına sahip ve çok azı, playoff olacak WNBA kariyer asist lideri olan 41 liderlerden ticaret sürecinde Sue Bird’den gözlenecek.

Sadece bir kariyer playoff maçına sahip olan Liberty’den Sabrina Ionescu’yu incelenecek olacak.

Tarih nedir?

Seattle’ın Kuş ile dört WNBA şampiyonluğu var, hepsi – evet, 2004’te bile. Phoenix üç kez kazandı; Washington ve Chicago için onun için değil. Dallas Wings, Detroit Shock olarak bilinirken üç kez kazandı. Diğer üç takım ilk şampiyonluklarını arıyorlar. 1997’deki ilk liberal bu yana ligde olan bu için can sıkıcı bir nokta.

Hangi takımlar ve oyuncular eksik?

Sekiz takımı yedisi geçen yılki playofflarla aynı. Washington bir yıl aradan sonra geri dönerken, kalan tek takım, 14-22’yi bitiren ve 11-22’yi bitiren serisi yakalayan Minnesota Lynx.

Bu, ligde maçına ribaund lideri olduğu bir sezondan sonra olan Sylvia Fowles için playoff vitrini olmadığı anlamına geliyor.

Los Angeles Sparks’ın yokluğu, Nneka Ogwumike taraftarlarının lideri Brittney Sykes’ı daha fazla görmesine mal olacak.

Merkür’de hem WNBA’nın atmada kariyer olan olan sana Diana Taurasi hem de Phoenix’in bu sezon gol atmasına rağmen, ancak kendi kendine uygun playoffları Skylar Diggins-Smith olmayacak. Ancak onlar tarafından sevilmek, Şubat ayından beri hapiste olduğundan beri Rusya’da alışverişçılığından tutuklanmalarından tutuklanmadan Britttney Griner.