HaberleR

güncel tanıtım sitesi

IRVINE, California — Altı ay önce Los Angeles Rams, Harika Bowl’u kazanmasını tüm yolları’ ve ahlaki rallisiyle yaparken, ön yöneticileri kendi başına arsız bir turu attı.

Rams’in genel süresi Los Angeles’ın 12 draft yetkisi devre dışı bırakılacak, oyun kurucu Matthew Stafford ve diğer kilit oyuncular için takaslarla kazanılan ya da çöküş ekibini oluşturdu. Çoğu gözlemci, potansiyele dayalı bir oluşturmak için kullanmak için Rams’ın şimdi kazanabileceği bir tüm-in bahis olarak gördü. Geçit arabanda zaferin çıkaran Snead yüzü, çizen bir kelime giydi ve görünüşten ortaya çıkan taslaklardan bakışlarından ve saldırganlığından bir internetten bakışlı t-shirt giydi.

Rams’in kullanım amaçlı kiralaması, NFL’deki kiralamalara yönelik olarak tasarlanıyor, burada taslak seçmeleri özel olarak imreniliyor takımlar, etkili olarak oyunculara izin verilen ücretlerle ücretlerle imza atmasına izin veriyor.

Snead yeniden değerlendirmeye zorlamış olabilir. Sekiz takım – NFL Kulüplerininte biri – 2022 ilk tur seçimine gerek kalmadan taşınma. Bu sezon dışında Tyreek Hill ve Davante Adams Alıcıları’ndan vazgeçen Miami Dolphins ve Las Vegas Raiders takımlarını içeriyordu.

Her biri takım takımları Muhteşem Bowl’a götüren oyunlar Russell Wilson ve Matt Ryan Wilson’ın Denver Broncos’a ve Ryan’ın Indianapolis Colts’a inmesiyle birlikte seçilecekler için takas edildi.

Rams oyunu, Matthew Stafford, şubatta Harika Bowl galibiyetinden sonra Snead’i kucakladı. Snead, 2021’de Stafford’u satın almak için iki taslak hakkı takas etti. Kredi… Kevin C. Cox/Getty Images

Diğer takımlar Rams’ın planını takip etme, Snead, yüksek ücretli yıldızları yaşamak 2024’e kadar ilk tur draft hakkı olmadan önce kadar düşünülmeye çalışılır. Snead, antrenman kampı içinde yapılan bir röportajda, taslaklarını kritiklerini nasıl değerlendirdiğini, diğer takımların agresif kişisel hareketlerinin ne olduğunu düşündüğünü ve bir kariyerinin hedefinin ne zamanını değerlendirdiğini anlattı.

Röportaj özetlendi ve netlik için yapılacaklar.

Göğüsler olmak gitti mi?

Kasitlı olarak sosyal hayatta değilsiniz, ama eğlenerek eğlenin. Başlaması beni şaşırtmadı çünkü Muhteşem Bowl’u kazandık. Heck, gidiş yoluna kaybetseydik havalanmış olabilirdi. Sosyal medya bu iyi değil mi? Bir noktaya kadar başarıları alay etmek. Ateş yakmak kolay bir şey. Ama bence bir sığlık var.

Aaron Donald’ı emekli olmayamaya eden en büyük olanlar nelerdi?[Yedi kez All-Pro defans olan Donald, üç yıl boyunca toplam 95 milyonluk probleminin yaklaşık 46 milyon dolarını tamamlamasını bitirmeden önce 30 yaşında olmayı düşünüyorum.]

Sean [McVay, Rams’in koçu] ve onun iyi bir hayatlar, var, bu yol açısından büyük resim hakkında konuşabil ve bazı görüşebildiklerini düşünüyorlar. Kendim ve büroları, onunla ilgiliyle kesinlikle, gerçekten, eğer Aaron futbol Playing hedefsa, doğru şekilde almanın bir yolunu bulmak bizim için. Aaron, bizim yüzümüzden ayrılmış.” Üçüncü kısım ve bence Aaron gerçekten çok iyi bir iş çıkardı, çünkü aslında dürüsttü ve “Bak, üç yılım olduğunu biliyorum” dedi. O zaman Aaron’u yetiştirebilmek için oluşturulacak bir şekilde çalışacak, ama aynı yıl içinde emekli olacak, gelecek için gelecek cezayan bir proje planlıyor. .

Donald’ın teçhizatlığı nasıl etkilenecek?

Asla başka bir Aaron Donald’ımız olmayacak, bu yüzden onu aramamız gerek. Oluşturmak için, projeyi oluşturmak için başka bir çözüm bulmaktır. Ama Aaron Donald’ın yerine geçmek? Bu sonuçsuz bir çağrı.

Rams, Aaron Donald’ı 2014 taslağında seçim ve genel olarak N 13 savunmalarını onun bölümünden oluşuyorlardı. Kredi… Jae C. Hong/Associated Press

Geçen yıl, ‘All In’ olarak sloganı. Harika Bowl’u kurtardıktan sonra aciliyet öncesi mi?

Ortaya attığımız bir cümle “Saldırı Başarısı”. 2017’den beri hepimiz buradayız; sadece yıldı. Farkına vardığımızda, özel bir baş antrenörümüz ve oyuncumuz olduğunu fark eder, topun hücum almak için farklar ve her zaman tuzlu bir savunmamız oldu. Bu pencereye saldıralım ve yine de saldıracağız.

Agresif olmak ve ilk tur seçimlerini kendi başınıza kullanın, sizin için kullanımla nasıl evlenirsiniz?

Bu pencerede markasının farkına varıldık ve vurgulanmamız. Şimdiki seçkinlerin bu alt küme sahibine. [Muhteşem Kase’deki Rams’ın 22 marşından 12’si tarafından takım hazırlandı.] Nasıl kullanmanın en etkili yolu nedir? Bu, takas ve daha fazla draft seçimleri için ideal bir seçenek.

Sistemimizle ilgili en güzel şey, bir çaylak taslakta, başlamak için ona güvenmiyoruz. Onu geliştirebilir ve birlikte tasarlanabilir. O yüzden doğru bir şekilde düşünülemez yeni gerçekten Koç’un “çekmelere bakın” dedi.

Bu dış dış giyim eşyalarıyla ilgili takımlar ne giyer?

Eğer durum buysa, bence gerçekten dünya şampiyonluğunu kazandığımız için yapıyoruz. Bu amaç bencil dünya şampiyonluğunu, sizin için ve sizin için topladığımızların bir planın bir ürününden olabilirlerse . Ancak son beş ila 10 üretim takımların iş yapmaya ve pencerelerine saldırmaya veya yeniden yapılanmalarına saldırmaya düşünüyorlar. Sadece bizler hakkında söylemiyorum – belki de küçük şeyler onu hızlandırdı – ama takımların daha az muhafazakar konaklama var.

Eğer sana neden oluyorsun, buna neden olduğundan dolayı?

genç daha genç, belki daha az eski bir baş antrenör ve genel müdürlüktür. Belki de annedir. Belki de beş yıllık planın modası geçmiş olabilir. Bunu iki dünyada bir plan halledebilir mi? Oyuncu ununu da eklemenin olmadığı görülüyor. şuradaki ki ki: “Dur bir dakikadeyim ve günüm tr burada değil. Beni kazanabileceğim bir yere götürebilir mi? Bir çok factor var.

Şampiyonluk pencerenizin küçültülecek zamanlarını nasıl sergileyeceğinizi ve bunu nasıl başaracaksınız?

Daha fazla oyun kaybetmeye kadar basit olabilir. Ama bence doğru nokta, asal okullarının okullarında, bu okulların bittiğinde geliyor. . Bu, şimdi onları değiştirebileceğiniz anlamına gelmez. Bu, daha az tekrar anlamına gelebilir. Daha az pratik yapmak gelebilir. devam ettirirsin? Ve her zaman zamanlarını doldurmaya çalışacaksın.