HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Geçen hafta sonu, küçük bir yaz koşusu yaptım. Erteleme bastım. gerçekten sadece bir saat uyumak ve daha sonra sıcaklık kesinlikle bu kadar kötü, değil mi?

O rahat yataktan ve o tatlı, klimadan çıkanmda, birlu içim, sıcaklık ve buğu gözlük neyle çarpıldım. Bunun karşısında. Uzun koşum daha çok uzun bir slogana benziyordu.

Bir koşu için kapıdan çıkmanız ve ne kadar erken kalkarsanız, nasıl başarılı bir şekilde antrenman yapabilirsiniz? Mühlet, temel dersi öğrenmek. Ancak eğitim sporcular bu nasıl etkili oluyor?

Tavsiye için Instagram hesabı “Çölün Oğlu” olan Max Calderan ile konuştum. eğitimde 25 yaşında “güneşte çok fazla zaman” biri olarak 55de yaşlı kaşifi Calran, şehir merkezindeki en iklimlerinde uzun eğitimler için eğitim almış. Şubat 2020’de Arap Yarımadası’ndaki Rub’ al Khali’yi geçen, 115 derece Fahrenheit’in tahmini 700 mil. Elbette bana sıcakta nasıl daha iyi bir çizim planı çizdim.

“Burada anahtar kelime yoksunluk” diye başladı. Aman tanrım. Önerileri geri gönderilmek istendi. Sıcakta konuşmaktan konuşmaktan, diye haykırmadan, ellememişde anlatmak kilometreye ulaşmak ulaşmak.

İşte daha ortalama bir sporcu için en iyiden bazıları:

Bu röportaj özetlendi ve düzenlendi.

Zamanlama hakkında: Yapabileceğiniz en iyi şey, eğitiminize sabah erken veya akşam geç başlamaktır. Bütün günlük klima ile ve sonra sıcak havalarda koşarsanız, yorgun olacaksınız! Uyum için. Arabadaki AC’yi veya AC’yi doğrudan yüzünüzde, yalnızca ayaklarınızın üzerinde olacaktır.

hidrasyon hakkında: ihtiyacın açısından tamamlayıcının. kadarki en iyi enerji içeceği, biraz limon suyu ve az miktarda tuz içeren sudur. Bunu gün içinde iç. Sık sık, onun 15’i bir veya 30’luk bir az miktarda su için.

Giyim doğrultusunda: Garip görünüşte, tek başına kaplayan ortamda giyerek koşmaya ve antrenmana. Koşmak için şort ile kısa ve uzun pantolonlar ile kısa pantolonlar arasındaki farklar arasındaki farklar. Tabii ki malzeme. hayattan ile dış ortam hava ne kadar fazlaysa, sıcak havayı o kadar az hissedersiniz.

Ayakkabılarda: Sıcakta çok iyi antrenman yapıyorsanız, bir numarayı giyerken çok antrenman yapıyorsanız. Sıcak havalarda ayaklarınıza yaklaştıklarınız.

Bir sporcunun bünyesine sahip olmak hakkında: Kendinizi bir atlet olarak düşünmeniz gerekiyor. Bir koşucu ve sonra sıradan bir insan yerde çünkü bir ofiste veya başka bir yarışıyorsunuz. Günün 24 saati koşucusunuz, bu yüzden bir sporcu gibi yemeniz, içmeniz ve düşünmeniz gerekiyor.