HaberleR

güncel tanıtım sitesi

EDMONTON, Alberta – Kanada’nın uzun süreli devam eden tatillerinden biri, Gençler yarışmalarını Aralıklardan yaz tatillerinden birini kutladı. Ancak buna izin ayet Kanada takımının bu haftaki ilk maçından önce dikkat çekiciydi.

Edmonton’da yaşayanki NHL arenasının dışına çıkan televizyon ekranlarının olduğu bir hayran bölgesinde, bir DJ, Kanada’nın Letonya’yı ilk maçında ele geçirmesinden bir saat önce bir düzine insanı asla geç bir grubu eğlendirdi. Uzun bir yürüyen merdivende, Rogers Place’e açılan kapıların sayısı, içinden geçen insan aşıyordu. Ve daha önce, boş koltukların baskınlığı, cinsel coşkulu Letonyalı destekçinin tezahüratlarının herkes tarafından tanınmasını sağlıyorlar.

Pek çok kişi tarafından tanımlanan bir köylüler, halklar için geleneksel olarak üç eğitim öğretim programı vardır: Stanley Cup finalleri, hamile ve kadınlar Olimpiyat ho ve dünya gençleri. Kanada’nın açılış maçına gelen seyir seyir, bir tur turunun devamı niteliğindeki yeniden dönüşmesinin ilk açıklanabileceğini söyledi. Çocuklar, bir spor televizyonu ağı olan TSN, ulusal yönetim ekibi olan Hokey Kanada’da, 2018’de dünya genç kızını hedefle saldırıda saldırıda bulunmakla suçlayan bir davasını çözmek için 3,5 milyon Kanada dolarını bildiriyor.

Turnuvada Hokey Kanada ürünlerine yönelik az ilgi var. kredi… Ian Austen/New York Times

İşler daha da gitti. Hokey Kanada, paranın çocukları için olanlar da dahil olmak üzere hokey kayıt ücretlerinden elde edilen rüşvet fonundan kabul etti. Fon ayrıca, 1989’dan bu yana dokuz cinsel saldırı ve denemeyi denemek için çözmek için 7,6 milyon dolar daha fon için denemek için söyledi. Daha sonra, 2003 yılında başka bir genç milli araç saldırılarının iddialarının ortaya çıktığı ortaya çıktı.

Şok yönelik kişilerden, hokey oyuncuları ve onlara karşı cinsellikten yararlanan ilk oyunculardan yararlanın. Ancak mevcut olan, bazı Kanadalıların kanlı ulusal bir eğlence kadar bir olan spora olan inancını sarsmış gibi görünüyor.

Büyük çıkışı olan kapı girişlerinin hemen dışında, Edmonton Şehri’nden inşaat mühendisi ve Edmonton Oilers’ın sahibi olan Jen Rutledge uzun zaman önce satın aldığında İngiltere’den gelen bir kuzen bir maçı izlemek için kullandığını söyledi.

“Dürüst olmak olmak, bu toplantılara katılmam konusunda biraz biraz planlamalıyım” dedi. “Bu bir fona oyuncudan insanların mağdurlarını susturmaya yönelik bir fona oyuncudan satın alınmak için ihtiyaç duyulan alıcılarının.

Edmonton’da yaşanmış ve Oilers sezonluk bilet sahibi Jen Rutledge, “Dürüst olmak içinde olmak, bu etkinliklere katılmam konusunda biraz biraz planlamalıyım” dedi. kredi… Ian Austen/New York Times

Rutledge korku ve öfkesinde yalnız değildir. En büyük bankalarından biri ve her yerde bulunan Tim Hortons kahve ve çörek zinciri de dahil olmak üzere Hockey Canada’nın tüm kurumsal sponsorları, arenayı buz ve pist tahtalarında reklamlardan kurtulmaktan terk edildi. Edmonton’ turizm şehri artık olanları tanıtmak ve federal hükümet Hokey Kanada’ya fonunu ve Ottawa’daki geniş olmayanlar yapmaz fon kurbanları susturmak için kullanılmadığını mühlet yapmak için bir denetim emri verdi. Polis ayrıca 2018 olaylarını soruşturmaya devam etti. Hikaye haberlere hakim olmayade, Başbakan Justin Truau Hokey Kanada’da “gerçek bir hesap” sahiplerinde bulundu ve “kasten körlük” nedeniyle kınadı.

Bütün bu ürün, kapsamlı ve ırksal gösterimde gösterim’da hokeye eğitimin ve ilginin futbol, ​​​​basketbol ve daha az ve daha kapsamlı sporlar sergileri bir sistemde.

Sporun uzun süren mücadelenin köklerinin çoğu, milletlerini doğruya gelen sporun – doğru olmayana gelen sporun – homofobik ve vahşiliği ile ile karşılaştığınızı kabul etme zamanının söylediğini söylüyor.

Ünlü bir cinsel yırtıcı olan genç bir hokey Koçu Graham James tarafından cinsel tacize uğrayan şirket avukatı Greg Gilhooly, “Hollywood ve oyuncu oyuncu gibi” dedi. “İnsanlar olarak, yıllar boyunca, oyuncu koltuğunun Hollywood’daki içerik oluşturabilecek bir şekilde tasarlanırlardı. Yine de insanlar’Yeter artık’ demesi grotesk bir güven istemektirdi. Umuyorum ki sonunda burada bir hesaplaşma olacak.”

Tam olarak neden şu anki ifşaatların ulusal oyunu bir modelin utancına uygun değil.

Edmonton, Alberta’da dünya çapındaki hokey şampiyonaları, herkesin eğlendiği arenanın kapalılarına kapalıydı. kredi… Ian Austen/New York Times

1997’de, en yüksek profil davada, eski bir Ulusal Hokey Ligi olan olan Sheldon Kennedy, James’i, James için genç hokey oynayan bir gençken beş yıllı tacizde bulunmakla suçladı. O James’ten beri, 1989’da The James’le ilgili Adamların hakkında haberler (2013 yılındaki kişi hakkında hazırlıklarla ilgili kez giydi, hapis hakkında hakkında konuşmakla ve hakkında konuşmakla karşı karşıya kaldı.)

Buna ek olarak, çok sayıda genç insan cinsel suçlardan şüphelenenlerden seçildiler, hapis cezasından kurtuldu ve NHL’den tarafından imzalandı. 2021’de Montreal’de bir kadınla rızaya göre cinsellikle ilgili testlerin deneyeniyle paylaşan ve İsveç’teki bir yargıyı suçlu bulunup para sınavına çarptırılan genç bir oyuncuyu.

Ontario Hokey Ligi’nde aynı açıklayan ilk profesyonel hokey seyircisi olan eski bir oyuncu olan Brock McGillis, kurban şımart için kayıt ücretlerinin kullanımlarının korkunç şekildene inandığını söyledi. (Hokey Kanada programı, Parlamento’ya paranın güvenliğini James’in kurbanlarına hazırlamak.)

McGillis, “İnsanlar, çocuklar, karları veya kocaları, birileri spora karıştığı için savunmacıydı” dedi. “Yani halkımızın kendi kimliklerine bir saldın hizmetlerindeler. Ancak kendi yaptığınız saldırıyı mağdurlarını susturmak ve suçluları suçlamak için kullanmak için öğrendiğinizde, şimdi kendinizi iyi hissedersiniz.”

Hokey üretimnleri uzun ömürlü tasarım geliştirme ve genç model olarak idolleştirmenin, kötü ürün için bir yetiştirmek için yetkinleştirme ve kahramana tapınma eğitimini savunanlar.

Tüm tanımlarının bir tarafından doldurulması 2018 bir kadın tarafından oluşturulan dosyada, ontario’daki bir kadın öğrenci tarafından tasarlanıp, kendilerinin kendilerini deneyimleyebildiğini söylüyor. Hokey Kanada bağış toplama golf oyunu ve öğle yemeği.

Mevcut takımdaki gibi oyuncular, çoğu ilkokul tarafından sporun seçkin kanalına aktarılmıştı. 16 birlikte olmakta, küçük kasabalarda genç hokey oynamak, yerel ailelerle birlikte çalışmak ve yerel ünlüler için evden uzaklaşmışlardır. Oradan koleje veya küçük liglere geçtiler veya NHL tarafından hazırlandılar. Bu arada, tek toplulukları hokey topluluklarıydı.

Taraftarlar, İsveç ve İsviçre arasındaki bir maç için Rogers Place’de koltuk seçmeler. kredi… Jason Franson/The Canadian Press, Associated Press aracılığıyla

McGillis, “Bununla birlikte gelen herhangi bir sonuç veya sorulmaz olması gerekeni veya yapmak için çok fazla ayrıcalıklı var” dedi. “Gerçek fobik olmayan, savaşçı, homofobik şeyler gerçekçisiniz.”

Ve Gilhooly, taraftarların şampiyonluğunu söyledi.

“Bu, insanların kaidelere konduğu ve bazılarına yanlarına bağışta bulunanlardan biri” dedi. “Bu artık toplum sarıldığında ve genç kıza, nasıl olabileceğinizi öğretinin geleceğini düşündüğününde çözebilecektir.”

Bunun üzerine Kanada’da hokeyi denetleyen kırık bir sistem var. Hokey Kanada’nın denetimine tabi ve uluslararası etkinlikler ve takımlarla sınırlı. Sporu organize etme ve satın almanın çoğu, 10 il yönetim organ ve çeşitli ligler arasında çeşitliliktür.

Ontario, Kingston’daki Queen’s Üniversitesi’nde kinesiyoloji yardimci doçenti Courtney Szto, “Herkes kendi. özerk şovunu yürütüyor” dedi. “Yani okulda öğretimin söylemesinin kolay bir şekilde öğrenildiğinden: Peki, bu başka okul odası. Çok fazla parmakla işaretler var.”

Ancak Hokey Kanada’nın genç milli. takımı yetkisi en üst düzeydedir. Ve önümüzdeki kadar, yönetim kurulu, başkanının birkaç ay erken başlangıç ​​ve durumda olarak bir direktör, avukat ve gidişteki ilk kadın olan Andrea Skinner’ın günnelerine, kullanışlı çağrı direnmeye devam ediyor.

Hokey Kanada’nın yönetimi, nasıl yönetildiğini ve gözden geçirildiği için eski bir Kanada Yüksek Mahkemesi yargıcı ve 2018 saldırısını araştırmak için bir hukuk firmasında bulundu. Ancak Gilly, tam özerklik olmadan hiçbir soruşturmanın inandırıcıcıhoo. Ayrıca Hokey Kanada’nın mevcut takımlık çözülene kadar tüm milli programlarını memnun etmek istiyor.

Kanada’nın ilk maçında ilk galibiyetiyle sona erdi. Çift, 14. dünya, Manitoba’dan iki günlük bir yolculuk için seyahat etmek için.

Dave Jordan’ın James tarafından kullanılmadığıne inandığını gösteren bir şey da dahil olmak üzere Yağ Başkentleri için uzun oyuncularları kütük kullanıyorlar.

En son evde, düşünmeleri için yeterli olması da da Ürdün yine de hokeyin durumu hakkında endişeli olduğunu.

“Hokey Kanada’nın düzeltmesi gerekiyor, giden ve onun şeyini veren oyuncuları kabul etmeli ve izleyebileceğini” söyledi. “Büyük bir sarsıntı ve bundan nasıl kurtulacak olacak olacak kalacak.”

Lynette ve Dave Jordan, 14. dünya turuna katılmak için Manitoba’dan iki günlüğüne arabayla geldiler. kredi… Ian Austen/New York Times