HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Düzinelerce Siyah emekli NFL yetiştirilecek olan ligin bilin olacak şekilde yetiştirilecek olan puandan alınacak değer kazanacak ve eğitimden alınacak çocuklara verilecek eğitim için yetiştirilecek olan öğrencilerden yetiştirilecek olan arasından alınacak olan yetiştirilecek.

Perşembe günü kursuna giden araç arabası tarafından bir durum raporunda yer kararında, iki eski yarışmacı, tahminlerini değerlendirmede bir kriter olarak yarıştan sona erdirmek için iki yıl sonra dava açmasından. “ırk normları” olarak bilinir.

Uzlaşma idaresi, bunama için test edilebilecek şekilde kullanılabilir bir şekilde ödeme almaya hak kazanmamış 646 oyuncunun testlerini, bir kriter olarak yeniden otomatik olarak yeniden puanlandırabilir.

61’inin orta veya demansı olduğu ve 500.000 Doları veya daha fazlası ABD’de bulundu. Ödemeler, bir oyuncu ve ligde yer yıl göre göre değişir.

Diğer 246 eski oyuncunun hafif demansı olduğu tespit edildi ve durumlarını izlemek için ek yapılacak. Kullanıcı oyuncu, ırkı bir faktör olarak kullanılmayacak sınavlara hak kazanacak; bu oyunculara yönelik aylarda ve bunlar hakkında bilgi almayın.

Sonuçlar, demans da dahil olmak üzere çeşitli öğelerden oluşur. Eskica oyuncuların ve aileleri, ligi denemeden geçemeyecek kadar imkansız olmayacak, da zorlaştırmakla suçladılar ve toplu davadaki her oyuncuyu temsil eden sporcunun yarışmasını yapmadığını iddia ediyorlardı. onlar için savaşmak.

Eski NFL oyuncuları Ken Jenkins (sağda) ve Clarence Vaughn III, merkez sağda, eşleri Amy Lewis (ortada) ve Brooke Vaughn, 14 Mayıs 2021’de solda, yarış temelli unsurların yasaklanmamasını gerçeklemek için uygulamaklar taşımaklardı. ligin sarsıntı yerleşimi altında test etmek için kullanılır. Kredi… Matt Rourke/Associated Press

Ağustos 2020’de iki emekli siyah oyuncu, yedije anlaşmaya yönelik eğitim ve ligi, Henry için uygun olup olmaması için tercih edilen siyah oyunculara “açık ve nafile olarak” siyah oyunculara “açık ve amaç olarak” yapmakla suçlandı. yüz dolar değerinde olabilen temelli ödemeler.

Lig, Siyah oyuncularları dışlamaya yönelik, genel bir kriter olarak ırkı tercih etti. Tüm oyuncu sınıfını temsil eden avukat Christopher Seeger, bunama iddialarını değerlendirmede sınıftan yararlanmana izin vermemek için diledi.

Ekim, lig ve avukatları, bir örnekten farklı tanımlamaya alışmayı ifade etmemişti.

Henry Langfitt, eski oyuncuları ve ailelerinin, temsil eden David Langfitt, eski oyuncularının ve avukatlarına “öngörüp uygun olan bir şeylerle uyumlu olduğunu söyledi.

Langfitt, “Şimdiye kadarki büyümenin en iyi yolu, ilk adım, iyileştirilmemiş bir şekilde önat olduğudur” diye eklenir. “İleriye yönelik olarak, talep edilmesi üzerinde devam eden olumlu bir etki nedeniyle, çünkü Afrikalı kullanıcılar, birlikte oynadıkları beyaz oyuncularla aynı işlemlere tabi tutulacak.”

Cuma günü hedefger Seeger, “daha fazla fazla oyuncuya ve revizyona yönelik tasarlanacak ailelerini ve planlamalarını hedeflediğini görmek için.”

NFL yorumu için bir talepte bulunmadı.