HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Julene ve Charles Wood, Mart 2021’de orada bir kortta ilk kez karşılaştıktan sonra, Bloomington’daki Evergreen Racquet Club’da birkaç kez pickleball oynamışlardı.

Mayıs ayı bir Cuma günü beyaz renklerinde, 49 elbise Bayan Wood, bir tenisi ve 45 kısa bay Wood, bir polo beyaz ve şortla, diğer çiftler takımınalılar. beyaz peçe saçlarına takılmıştı. Turşu oynamaya gelmelerine, şu anda Utah, Lehi’de denen orman’ın ilk önceleri başka bir aday olacak: düğün.

Buluştukları aynı sahada, randevu toplarından bir kemerin, çoğu spor giyimli birkaç düzine misafirin tercihi. Tören, Olağan, Illinois’deki Calvary Baptist Kilisesi’nde papaz olan Rahip Trevor Gearhart tarafından günde ve bu kişiler Bayan Wood ve bir garaj kapısı imalatçısının arabası olan Bay Wood’la en sevilenler.

Daha fazla karşılaşmadan, şeker birkaç turunun yanı sıra sıralı kurabiyelerin ardından alıştırmalar. Şenlikler sona ererse, herkes parti hediyesi olarak eve dönüş anahtarlarını aldı.

Bayan Wood, “Birçok insanın katıldığı yerlerde çılgın bir düğün olduğunu söyledi” dedi. Misafirlerinin özel olarak “bir giydirmeleri, şort ve tenis ayakkabısı giyebilmelerini” sevenlerini sözlerine katarlar.

Tenis, raketbol, ​​​​badminton ve okul eğitimi olan bir spor 1965’te yetiştirilirken, oğul eğitimi yetiştirilirken, oğul eğitimleri tamamlandı. Bir ticaret grubu olan Spor ve Fitness Sanayicileri Derneği 18.000 kişilik 2021 anketine göre, pickleball şu anda yaklaşık beş milyon yıldır dünyadan hızla büyüyen spordur.

Sonuç olarak, Pickleball sosyal medyada, televizyon ekranlarında ve düğünlerde, Woods gibi çiftlerde gösterilerde evlerinde, açılışlarında günlerinde evlerinde veya hayallerinde gösterilerine katılmadan düşünülecek için daha fazla gösteriliyor.

NC, Winston-Salem’deki direktörü ve Rebecca Rose Events’in sahibi Betsy Krug, düğünlerin ve kendisi topunun harika bir evde olduğu için sporun öğrenmesi kolay ve giden gidenn ve atletik geçmişlerden insanlar için herkes için söyleyebiliyor. Aynı anda dört kişiye kadar çekiciliğinin bir parçası.

“Çiftler endüstrisiniz için, başka birinik, eğlenmek ve başka türlü zaman geçiremeyeceğiniz tahmin etmek gibi çok var” dedi.

Bayan Krug, spor günlüğün içinde olan destinasyonlarda veya çok gündemde popüler çünkü çünkü “çiftlerin her zaman yapılması gereken olaylarla ilgili” ekledi. 30 Eylül günü müşterisi öğleden sonra golf günü yolculuğunun olan düğünlerinin bir parçası olarak için bir turşu topu yarışmasına katılabilecekleri 30 veya dört Madison Snider ve 28 Richard Podpirka, öğleden golf yerine. Kasiyerler, NC’de bir tatil köyü

Katılımcılar, iki, karşılaşmadan önce, mekanın profesyonel tenisçilerinden yöneteceği ve karma çiftler takımlarının kortta oynayacağından önce bir derslerin sahiplerine sahip olacaklar. Kazananlar kupa alacak, ancak her oyuncuya yemekli bir öğle yemeği ve buluşma sona erecek kokteyller verilecek.

High Hampton temsilcisi Natasha Kit’e göre eğitim ve kaliteyi tamamlamak 300 mal oluyor; Öğle yemeği, kahvaltı ve kupalar ekstradır. Bekledikleri 140 misafirin etkinliğe katılıp katılmaya katılmaya katılmaya yönelik deneyimler, Queens’te özel seçim baskılı bandanalar içeren hediye çantalarıyla birlikte evlerini planlamayı planlayın.

Güzel markası Fewer Finer’in kurucusu Bayan Snider ve bir mülk sahibi olan Bay Podpir, fanatiklerden daha sıradan kişiler olsa da, spor “hafif bir haftasonu dahil etmek için mükemmel bir aktivite” dedi. Çift, düğün davetiyeleri için, Bayan Krug ile birlikte planlayıcıları, toplu tura özel davetiyeler hazırladılar. Bu davetiyelerde özel ve kurallar (resmi tenisçiler, tabii ki) dahildi.

Bayan Snider, “D partimiz çok heyecan verici ve olacağımızdan daha kapsamlı bir şekilde hedeflenemeyeceğimizi” söyledi.

Pickleball etkili bir spor olsa da, Ulusal Tıp kütüphanesinden bir rapora göre, nikahlarına dahil etmek isteyen çiftler, burkulan veya gergin kasları içeren sağlık risklerini göz önünde bulundurmalıdır.

Garrett Gosselin, California, Newport’teki ve Elizabeth Gosselin, Newport tenis kulübünde düğünlerinin bir parçası olarak bir toplama toplarından oluşan bir tesisten sonra düşünülmeleri gibi, olası bir mekandan hangi programla sunulabilir de düşünülebilecekler.

Medeni evliliklerinden sonra, Garipland ve Elizabeth Go California, Newport Beach’teki bir tenis kulübünde akşam antrenmanın ve danstan önce iki bir yemek yarışması seansı içeren bir resepsiyona ev yarışması yaptı. Kredi… Eli ve Garrett Gosselin’in izniyle

geçen, Santa Barbara’daki resmi günlerden birkaç hafta çift, Nisan günü Newport’teki The Tennis Club’da, 36 geçmiş ve lisanslı bir evlilik ve aile terapisti olan Bayan Gosselin ve Bay Gosselin’in, 31 yakın ve gidişli plaj şirketi CRBN Pickleball ‘ın kurucularından olan, mekanın restoranında akşam yemeği ve dans öncesi iki haftalık bir turşu topu için üç kort ayır seansı yapmıştı.

Ancak, küçük kulüp gösterilerine erişim sağlamadığı için 130 misafirinin yalnız başına biri oynamaya başlama. (Kulübün sahipleriyle arkadaşlar olan Gosselins, yemek ve bir grup için para ödedi, ancak restoran veya kortlar için bir kira ücreti alınmadı; Santa Barbara’daki Tennis Club’ın bir yanında, iki grup için dört kort kiraladığını söyledi. dolar.)

Bay Gosselin, “Genel olarak, oyun yönünde daha iyi planlanabilirdi,” dedi. “Oynayan herkes çok eğlendi.”

Turşu topu takmaları, belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir oyundan daha iyi birkaç yol olduğunu söylüyorlar.

Turşu toplarında buluşmalarında bir şekilde yarışan hevesli oyuncular James ve Anna Kloss, Aralık 2016’da fitness zevkki bir kortta evlenmeklerinde, sporun son tercihleriki popülerlik hayatınıdan çokydi. 57 büyük emekli bir öğretmen olan Bayan Kloss, “Turşuyu daha önce hiç olmamış, çok daha az çok sayıda çok sayıda insan” dedi.

Bu, 100 misafirinin kendi içinde, daha az sistemler için gösteriler, oyuncular için oyuncular için oyun ve oyuncuların bir yarışma dahil olmak üzere çeşitli etkinliklere katılmayı engellemedi. Katılan herkese, çiftin adları ve hedeflenen küreklerden yapılan özel seçimlerdir.

Woods’un düğünündeki birkaç düzine misafir, parti hediyesi olarak arife seçim anahtarlıklarını aldı. Kredi… Fotoğraf Lisa Wilson, Julene ve Charlie Wood’un izniyle

62 emekli olarak bir olan Bay Kloss, “Sürekli olarak, evlenmeye kadar öfkelenme” dediniz.

Yaklaşık bir yıl önce, Phoenix’ler Phoenix’teki yakındaki bir olan Cennet Vadisi, Arizona’daki bir yerelar ve o dünyadan beri iki pickleball meydanları. Bayan Kloss, “Her şeyden uzaklaşmak ile uğraşmak için gelenin var” dedi. katılmış, diye ekledi, sporu çiftin düzenlediğinden sonra aldı.

Devamını Oku