HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Rusya, Rusya’ya küçük’yı kullanmaya başlarken, Ukrayna’nın en görünür olimpiyat şampiyonlarından Viktor Petrenko, Instagram’dan “SAVAŞ YOK” mesajını attı. Günler sonra, Petrenko’nun kızı giymesi, memleketi Odesa’da düzenleme 1992 Olimpiyat artistik patinaj şampiyonluğunun anından döndükten sonra sığındığı Ukrayna’nın başkenti Kiev’de mahsur hanım olduğunu söyledi.

Petrenko, kuşatma ulusları için savaş zamanı elleri olarak meydan okurcasına faydalı olacaktır. Ancak o zamandan beri, şampiyonluk olarak kötüleştik.

Haziran ayı Petrenko, Ukrayna artistik patinaj federasyonundan başarını açıkladı. Bir federasyon yetkilisi, bir gün sonra geçici olarak üründen söyledik. Ve Temmuz ayı Petren öğrencilerinin, Rusya’nın muayenehanesinde bir buğrulurne katledilirken görevden alındı ​​ve başkan olarak görevden alınır.

Pazartesi günü, Günlük Başkan Volody Zelensky’nin ofisi, Zelensky’nin Petrenko’nun Rusya’daki performansına bulunarak, Petrenko’nun en iyi sporculara ve diğer Ukraynalılara verilen aylık maaştan büyük bir başarı elde edildiğinde açıklandı.

Buz doğa, Kremlin’in Salı Dmitri S. Peskov’un 2006 Olimpiyat buz’un şampiyonu Tatiana Navka tarafından düzenlendi. Mart Rusya Amerika Birleşik Devlet Hazine Bakanlığı, Peskov ve Navka’ya Devlet Başkanı Vladimir V.

Rusya’nın Soçi için bir buz gibika tercihka, küçük Roman Kostomarov ile 2006 Kış Olimpiyatları’nda buz dansında altın Madalya kazandı. kredi… Doug Mills/New York Times

Şovdaki “Scarlet Flower” yasaklı bir bebek için pozitif testiste ve Oyunların son rutinini yükn bırakan Rus genç Kamila Valieva. inceleme. Gösterinin Eylül ayındaki devam etmesi planlanıyor Petrenko’nun hala gösteri yapmadığı belli değil.

Ocak ayında, savaşlardan önce Petrenko, Instagram’da Rusya’da St. Petersburg’da performans sergilemek sergiliyor. Ancak Ukrayna paten federasyonu, Rusya’nın Rusya’da kalmasına “öfkeli” olduğunu söyledi.

Federasyon, bir çeviriye göre göre, Rusya’nın sunumuna “Eski atlet, piyasaya pazarlı verdi” dedi. Açıklamada, Ukraynalının geleceği, Rusya’da Ukraynalının buza çıkması ve bu korkunç olmasıçileriyle aynı takımda oynaması için bir engel olmadı” denildi.

Ukrayna Olimpiyat komitesi de Petrenko’nun dövüşüyle ​​saldırıdı.

53 Petrenko Pazartesi günü bir yorumdan yanıt istemek. New York’ta kızı Victoria, işte olduğunu ve bir röportaj söylemeyeceğini söyledi.

Petrenko’ya altın Madalyası için koçluk yapan ve şimdi Hackensack, NJ’de paten kaymayı öğreten Galina Zmievskaya da yoruma cevap vermeye yöneliktir.

Ukrayna artistik derneği genel sekreteri Anastasiya Makarova, Pazartesi WhatsApp mesajında ​​​​Petrenko’nun Rusya’da paten kaymadan 21 Haziran’da ile ilgili federasyondan söylendiğini söyleyen bir mektup yazdığını.

Makarova, Petrenko’nun çıkışında, profesyonel buz pateni sevkıyatı yürütürken zamanının Ukrayna dışında gelmediğini söyledi. Petrenko, zamanının Avrupa’daki buz gösterilerinde koçluk yaparak ve performans sergileyerek. Trende’da, savaşa yönelik tedbirlerle karşılaşıldı.

Makarova, sonra federasyondan bir gün olarak günda, sonra 9 Temmuz’ federasyonui tarafından tasarlandığını söyledi. Makarova, Rusya’da “ne yazık ki, gösteriye neden hoşlanmıyorum” dedi.

Bu yıl Pekin Olimpiyatları’nda yasaklı bir madde testi pozitif çıkan Rus genç Kamila Valieva da Sochi gösterisinde sahne alıyor. kredi… Chang W. Lee/The New York Times

Petrenko, Calgary, Alberta’daki 1988 Kış Olimpiyatları’nda Sovyetler Birliği için yarışırken bronz Madalya ve ABD’li Brian Boitano’nun Kanadalı Brian Orser’a Brians Savaşı’nda kazandı.

Dört yıl, Fransa’nın Albertville düzenlemesi 1992 Kış Olimpiyatları’nda maddi maddi sonra kazandı. Sadece iki ay önce Sovyetler dağılmıştı. Petrenko bu çalkantılı kullanım için değil, Albertville’deki eski Sovyet cumhuriyetlerinden oluşan sporculardan oluşan Birleşik Takım olarak takım için yarıştı.

1994 yılında, sınıflandırma Kışya sınıflandırma, Petrenko, Norveç’in Lillehammer sınıflandırması sınıflandırmaları bir kez bu kez tamamlanmıştır.

1990’ların başında, Rusya’da paten için paranın kıt olduğu ve bazı paten için paranın azlarına ait olduğu bir ekonomik kaos döneminde kariyer etmek için Amerika Birleşik Devletleri’ne gelen eski Sovyetler Birliği’nden 100’den fazladan katılan ve eğitmenden oluşan bir göçe katıldı . pistler alışveriş merkezlerine ve otomobil bayilerine eskiden yapılmıştır. Sonunda, Petrenko buz gösterilerinde koçluk yapmak ve paten yapmak için Avrupa’ya yeniden döndü.

Seçkin artist patinajın birbirine bağlı küçük, en az bir önde gelen Rus teknik direktör Tatiana Tarasova, Sochi’de sahne almak için Petrenko’nun savunmasına geldi. Rus haber ajansı Tass’a Petrenko’nun “tanıdığım en iyi insanlardan biri” olmuş ve yaratılmış “çok çirkin” olmuş.

Devamını Oku