HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Bu hafta sonu Amerika Birleşik Devletleri bahar sınavılar, Rus ve Belaruslu ABD Açık’a sınıftan izin verip vermemeyi tartışıyor.

USTA yöneticileri, tartışmaların yoğun ve duygusal olduğunu söyledi. Wimble’ın amacını takip etmek Rusya’dan ABD Açık tekdon şampiyonu Daniil Medved de dahil olmak üzere Rusların ve Belarusluların oynamasını yasaklamak konusunda ciddi bir değerlendirme yapıldı. ABD’de kullanılan gibi bir koleksiyon için bir toplama işlemi için kullanıma yönelik tasarım seçeneklerinde bulunan kişiler için tasarlanmış, kullanıma yönelik tasarımlar.

Başka bir sebep vardı.

ABD Açık’ı desteklemek için en büyük yatırım toplama çabasını organize etmek için bir fırsat olabilecek bir proje. Uygun bir kandırmayla, belki bir Rus ya da Belaruslu katılmaya başlanabilir.

Perşembe günü, ABD Açık direktörü Stacey Allaster, Belarus’tan eski küresel Ağustos 1 Victoria Azarenka Günü’nü aradı ve ondan 24, Ukrayna’nın Bağımsızlık’nde Billie Jean’de bir hediye toplamasi sergisine katılmasını istedi. King National Tennis Center, Ukrayna’daki yardım en az 2 milyon dolar bağışlayacak bir kampanya yapacak.

Allaster, 15’lik bir kullanımdan dolayı 33 yanıtla bir onay verildiğinden bahsediliyor. ‘Bu bir oyuncu seçimi ve ben oynamak istiyorum’ dedi.

O ya da Rusya veya Beyaz Rusya’dan herhangi bir oyuncunun eninde sonunda sergi sahaya çıkmayacağı belli değil. Azaren, WTA Tour’un bir gezi turuyla bu yazı için röportaj yapmak için. Sözcü Amy Binder, Azarenka’nın sergiye tekrarını teyit etme talebini, bir e-postaya yanıt vermen, Azarenka’nın menajeri Marijn Bal’a iletti.

Azarenka için Ukrayna’yı bir katılıma katılmayan küçük bir karar değil. Şu anda büyük bir Amerika Birleşik devlet’nde yaşıyor olsa da, 1994’ten beri yönetici otoriter lider Belarus Devlet Başkanı Aleksandr G.

WTA Oyuncuları topluluğu üyesi olan Azaren dedika Kariyer hakkında çok az şey yine de, Wimble’a, yasakladığı’ ve Rusya ve Beyaz Rusya’dan sözlü olarak sözlü olabileceğine ve Rusya’dan açık sözlü sözlük. Geçen hafta Washington’daki Citi Open’da Ukraynalı Dayana Yastremska’yı yendikten sonra Azarenka, Tennis.com’a Wimbledon’ın “sporların nasıl birleşebileceği için büyük bir fırsat” olduğunu söyledi. “Sanırım bu kadar kaçırdık ama yine de görünebiliriz.”

Eski bir dünya 1 olan Belaruslu Victoria A, Wimble’ın Rus ve Belaruslu oyuncuları turnuvadan erkeklere yönelik eleştirilerdi. kredi… Carolyn Kaster/Associated Press

Allaster, bu oyunculara ve araziye yakın mesafeden sahada hedefli oyunculara ulaşabildiğini söyledi. Akrabaları olan bu oyuncular, yorumlarında dikkatli olmak zorundalar, ancak birkaç Rus işgalinin kurbanlarıyla empati kurdular.

Andrey Rublev bir gün önce Rus evinin Rus işgalinin başlangıcından önce, “Savaş merceğin merceğin” yazmıştı. Tek başına, Rublev’deki yanında yer alan alandan satın alacak olan tüm paradan okuyacağın hediyeden alacaksın.

Geçen ay, Rusya’nın en üst sıradaki tek oyunculardan Daria sokkina, tenisçi sokağındaki bu kasat eleştirien ilk Rus olduğu ve kendi ülkesiyle olabilecek bir hareketti.

Rus blog yazarı Vitya Kravchenko ile gelişen Kasatkina, İspanya’nın yapısal olarakta “bir tasarım olarak sona erdirilmiş ve şu anda bunu söyleyebilecek. Dasha’da’nın yanında 25 kişiyle ilgili olan Kasatkina, Twitter’da dolaşan adaylarına karşı geleceklerine “bombalanmanın karşı karşıyalarına karşı” antrenman yapmak ve bunlarla oynamak istediğini söyledi.

Rusya-Ukrayna Savaşı Kapsamımız

  • Yerde :Rus Ukrayna’nın incelemesi ve yeni Ukrayna kritika hazır gibi görünen gibi görünüyorken Rusya’da insan ve eksiklerinin’nın daha iyi karşına başarılı olmak için için iyi bir şansını söylüyorlar.
  • sığınak :Rustoplum, güney Ukrayna’daki bir santral enerjisini bir kale olarak kullanarak, Ukrayna’daki kuvvetlerini engelliyor ve onunla karşı karşıya ve karşı karşıya ile karşı karşıya.
  • Avrupa’daki Mülteciler:bu   Ukrayna’dan kaçan insan eğitimlerini bölge genelinde yoğunlaştırmayı artırdı. Bazı çocuklar, nakliye araçları yeni gelenlere var olmayan dar alanlar için ödeme yapıyor.
  • Hapishane Kampı eşyaları:Bir Rus gözaltı kampında meydana gelen yılda en az 50 Ukraynalı savaşi öldükten sonra, Ukraynalı Rus dünya tarafından işlenen bir savaş suçu vakası inşa etmeyi düşündüklerini söylediler.

Antrenman yapmak için evlerini terk etmek ve Batı Avrupa’da tenis akademilerini aramak zorunda kalmayalıları bir araya gelebileceklerini dile getirdi. “Evsiz nasıl bir şey olduğunu hayalum” dedi. 24 Rublev, röportajın bölümünde Kasatkina ile birlikte göründüğü ve aynı fikirde olduğunu söyledi.

Otuz yılını profesyonelin her oyununda ilerleme Alla’nın, USTA’nın yarışmacı hükümetlerinin ve öğrencilerinin eylemlerinden hedeflerinden sorumlu olacaklarını planlamak. Ancak dernek, devamı organize etmek için kullanmak istiyor.

“Şimdi haberiniz hazırsınız ve alıştırma ya da benzetme” dedi.

USTA, bağış bağışının bir parçası olarak, Globaliving’in Ukrayna Kriz’na en çok dolar bağışlayacak. Ayrıca turnuvalardan telecastlerden ve web sitesinde para toplamaya yardım etmeyi planlıyor.

Sergiye katılmayı kabul eden eden oyuncular arasında Rafael Nadal, Coco Gauff, Carlos Alcaraz, Taylor Fritz, Amanda Anisimova, Felix Auger-Aliassime, Iga Swiatek ve Matteo Berrettini yer alıyor. Yedi kez Grand Slam tekler şampiyonu ve Queens’te, Arthur Ashe Stadyumu’ndan sadece birkaç mil ötede büyüyen tv yorumcusu John McEnroe da öyle.

USTA’nın ayrıca ünlülerin indirgemelerini kullanmak için: Örgüt, Metropolitan Opera ile şarkı söyleyen Ukrayna vatandaşı Vladyslav Buialskyi’yi umuyor.

Gelirler, sporu denetleyen yedi uyum olan Barış İçin Tenis Oyunlarına gideceksiniz. Girişim, 1 milyon dolardan fazla bağış topladı ve bağışladı. Buna ek olarak, erkek ve kadın turları, Ukrayna’dan oyunculara hibeler ve faizsiz krediler için toplu olarak 500.000 dolardan fazla para ayırdı. USTA, Ukrayna için 250.000 dolar topladı.

Diğer uluslararası sporlar ve ligler Rus işgaline karşı çıkacakları deyecekler.

Takvimlerden, yedi organizasyon – ITF, anne ve kadınlardan profesyonel turları ve Slam yarışmasını organizatörleri – Rus ve Belarus takımlarının yarışmasını kabul etme ve bu saldırı saldırı saldırılarının saldırılarını kontrol etmeyi engelleymeyi.

Ruslar Gardens, Florida ve Indian Wells, California’da Amerika Birleşik ABD’ndeki en iyi yarışlarda yarıştı, Kuzey Amerika kulüpleri için yarışmaya devam etmesi gibi.

Rusya’nın en sıradaki tek kızlar öğrencisi Daria, üst düzeydeki yapısal açıdan bakıldığında ilk Rus oldu. kredi… Carmen Mandato/Getty Images

Düzenleme, organizasyonlarda soyunma ve ortak kullanıma yönelik faaliyetlerde bulunmak. Yastremska ve Lesia Tsurenko gibilı oyuncular, bazı Rusya’sı Devlet Başkanı Vladimir V. Putin’i kabul ettikleri Rus ve Belarusluler’lerinin birer varlığından bahsettiler.

Tsurenko, bu yılın başında Putin hakkında “Ülkelerinde ne kadar popüler olduğunu” söyledi.

Sonrası, Nisanble, İngiltere’a ve İngiltere’deki ekip’ü organize eden Tüm İngiltere’a ve Temmuz. Wimbledon’daki puanlarını durdurmasına ve diğer sezonlara karşı cezai iyinde ekonomik neden oldu.

Rus hayallerini canlandırdığını dile getirdi. şu anda şu anda dünyanın en iyi tek çocuğu olan Medvedev’de onlarsız devam etti.

ardından, Rusya’nın doğusunu kuşatmasını hızlandırırken, Rusya’da doğup büyüyen Elena Rybakina, Wimbledon tek kızlarını şampiyonluğunu kazandı. Rybakina, dört yıl önce eski Sovyet cumhuriyetinin hazırlıklarını bitirmeden önce teklif etmesinden sonra, önümüzdeki günlerde yasaklamanın verimsizliğini vurgulayarak Kazakistan’ı temsil etmeye başladı. Aileleri hala bu mekanlarda yaşayan Rusya ve Beyaz Rusya’daki tüm oyuncular gibi, Rybakina da savaş hakkında bir tartışmadan yararlanmaya özen gösterildi.

Rublev, Kasatkina ve Azarenka da dahil olmak üzere diğer en iyi Ruslar ve Belaruslular, hafta içi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki etkinliklerde oynuyorlar.

Büyük bir olayda olduğu gibi, maçları büyük olaysız ve yarışmacıların maçları yorumlarını küçükle sınırlarınla ​​sınırladılar.

Allaster, “Herhangi bir ağırya aşırı baskı yapmak” dedi. “Onun oyuncularına saygı duyacağız ve desteği destekleyeceğiz.”

Devamını Oku