HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Beybolun oğlundan en garip olaydan biri, en iyi şekilde, bir maçtan ayrılmamayla sonuçlanmadı.

Geçen bir maç içinde özel kaleye kayarken cepte cebindenan Pitates pilotu Rodolfo Castro, ligin elektronik cihaz politikasını göstermek için Major League Baseball tarafından bir maç ceza aldı. Cezaya, karara kadar kadar oynamasına izin vermeyecek.

Ayrıca açıklanmayan bir para cezası cezasına çarptırıldı.

23 Castro, Salı günkü Boston Red Sox maçından önce bir İspanyolca tercüman aracılığıyla gazetecilere verdiğim demeçte, “MLB’nin hikayenin kendi işini bitirmesini ve ondan almak için niyetini anlamalarını sağlamasını gerçekten istiyorum” dedi. “Bunların paketlerinden alınmaz, hiçbirinin kapsamında olmayacak.”

Söz konusu oyun, Castro’nun AAA Sınıfı’ndan çağrıl olan 9 Ağustos’ta Arizona Diamondbacks ile karşı karşıya olan maçın devresinde gerçekleşti. Pittsburgh’daki kafa kafa içi bir iç saha olan C, sıraya sığa girişinde ve iPhone’da iç çamurunun içinde kaydırdı.

Oyun çok güldürürken, yanlış başvurular getiriliyor. Castro, bunun yanında, böyle bir şekilde kendimizi geliştirmek için ısrar ediyor.

O zaman gazetecilere verdiği demeçte, “Cep modeli almayla ilgili gelecek profesyonel bir basketbolcudur” dedi. “Benim için iyi gelir., çok istenmeden oldu.”

MLB Houston’ın görüntüleme oynatma odasının görüntüleme bölümünden bir bölüm işaretli programa sahip olduğu ve Boston Red Apple saatleri kullanan bir kullanım hedeflidir, yüksek profilli olaylardan sonra, oyundaki teknoloji izleme için çalıştı. .

MLB, bu sezon, San Diego Padres’ten Fernando Tatis Jr.’ın performansı arttırıcı için pozitif bir test üzerinde 80 maçlık bir kapsamlı dahil olmak, çeşitli uygulamalarda almalar yayınlamış olsa da; rakibe Tokat atması nedeniyle, Cincinnati Reds’ten Tommy Pham’a üç maç ceza; ve Chicago White Sox’tan Tim Anderson’a saygısızca yorumlardan dolayı Yankees’ten Josh Donaldson’a bir ceza verilecek, Castro’nun uzak durmama, olarak yanlış bir yapma gibi şey için benzer şey gibi.

Korsanlar Müdürü Derek Shelton olaydan sonra verdiği demeçte, “Oyunun kalıplarını daha önce görmediğiniz gibi” dedi. “Bu sadece hata yapan birtu. Bu, ilerleyip ona ‘Bunu birisını çocuk’ dediğimiz küçük kelime.”

Salı günü hakkında sorulan Shelton, gazetecilere “MLB’nin finansmana saygı” dedi ve daha fazla günü yorum yapmadı.