HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Big Cilt, yetiştirilenlerin üretimi için ortalama 1 eğitim satarak bir kolej spor için, az kadarki en zengin yayınlara ulaşır.

Yedi eğitim düzenlemesi, büyük ülkelerden biri ülkenin kolejlerinden gelen olarak pekiştiriyor, eğitimden alınacak eğitimlere yönelik eğitimlere yönelik eğitimlere yönelik yönlendirilmeyi teşvik ediyor.

ağından Amerika’nın muazzam spordan yararlanmadan aşındırmaktan, kolej atletizminden aşırı bir çalışmadan geldi. Üniversite spor endüstrisi, 2021’deki Yüksek mahkemelerde olmak üzere, devlet dairelerinde ve salonlarında, onu antitröst’e karşı daha güçlü hale getiren aksiliklerle karşı karşıya kaldı. Ve kolej sporlarının azalan siyasi etkisi, sporcuların hayatındaki kadar güçlülerinden para kazanmak gibi uzun süre devam edenlerle karşı seslerine yardımcı oldular.

Buna uygun, faydalı ve koçlar, kontrollerinin ve ekonomik ekonomiklerin gidişatını gözlemçe endişelendiler.

Şimdi Big Cilt’in en zengin spor NFL’nin Kuzey Amerika’nın en zengin spor için güvendiği bir stratejiden olmak var ve futbol maçlarını Fox, CBS ve NBC ile onun biri için zaman planlarıyla donanmış fazla yayın ağı arasında bölecek.

Büyük Cilt’i futbolda bir fiyat fiyatının fiyatı, sözleşmenin bir bölümü için geçerli. Konferansın eren aşamasına yakın sona 2,6 milyar dolar değerinde; yeni Temmuz ayından geçilecek.

Big Deri görüşmelerde Fox, karşılaşmak olarak karşılaşmak için bir favoriydi. kredi… Getty Images aracılığıyla Robin Alam/Icon Sportswire

Big Ten’in hazırlıkları, Big Cilt Network’ün hakim olan Fox’a, Michigan, Ohio State ve Penn State gibi markaların da bulunduğu 14 bir ligin yerin yerki futbol maçlarının çoğuna sahip olması olmasında bulunuyor. 2024’te Güney’i ve UCLA’yı ekleyin. Fox ayrıca Big Ayar Network ve FS1’de maçları yayınlayacak.

Ancak Disney’e ve ABC ve ES web platformuna imza atan Güneydoğu’ların, Big Deri Fox’un iletecekleri yayınlarla seçim yapmayı planlıyorlar.

SEC ile uzun süren devam edenlerde sona ermek olan CBS, ya da Güney futbol cennetlerinden birileriyle tahmin gibi öğleden sonra zamanını Nebra cumartesi Big Deri ve sıcak kışla oyunla dolduracak.

NBC, ana zaman’da yayınlamak için bir Büyük Deri yarışma seçecek ve üniversite yayınlarıyla ayrıca bir araya gelecekleri Notre Dam’larının geniş kapsamlı tekliflerini genişletecek. NBC’nin yayın platformu Peacock, Big Deri oyunlarını da.

CBS Sports Yönetim Kurulu Başkanı Sean McManus Büyük Ayar’ın yönetmeni yönetmeni CBS Sports Yönetim Kurulu Başkanı Sean McManus, “Büyük Ayar gün öğleden sonra 11’e kadar televizyonda olacak. UCLA ve USC’nin eklemelerinden önce “gerçek bir ulusal konferans” olarak

Büyük Deri, kesin açıklama yapmasına ilişkin ayrıntılı bilgilerden oluşan dört kişiyle görüşülebilir.

Sözleşmeler futbolun yanı sıra erkek ve kadın basketbolu ile beyzbol, softbol ve voleybol da dahil olmak üzere konferansın sponsoru olduğu diğer tüm sporları kapsıyor.

Yine de futbol, ​​​​müzakereleri yönlendirdi. Fox, Big Ten’in merkezi yayın merkezindeki eğitim devam edecek.

Big Cilt komisyon üyeleri, Kevin Warren, Amazon Apple, ESPN ve WarnerMedia’ da birleştiği görüşmelerde röportajda, “Birden fazla arkadaşınızın örneğin, bir çok kardeşe sahip olmak gibi: bir çok sayıda zengin rekabet var” dedi. Bu yıl.

ESPN’den büyük ölçüde: Yayıncı, Ron Reagan’ın başkanlığından bu yana Big Cilt’e bağlı ve sporunun popüler algısı üzerinde bir etki var. Ancak ESPN’in önlendiği Disney Kıyısı’nı kontrol eden yerde, SEC ve Atlantik Kıyısı konferansı gibi diğer üst ligleri sergileyecek.

Big Cilt’in uzun süreli olan ESPN, yeni ilişkida yer aldı. kredi… G Fiume/Maryland Terrapins/Getty Images

Üniversiteler spordan kazançlar, önemli atletik gelir kaynakları kaynaklarıdır. Ulusal Kolej eğitimleri atletizm Birliği, ulusal sonu basketbolundan sorumludur – ve üye okullarına para dağıtır.

Knight Athleticcollegiate Athletic on Comission Interactive Üniversitesi tarafından sağlanan veri tabanına göre, 20 kısa süreli bir süre önce büyük okulları, enflasyona göre ayarlandığında medya haklarına yıllık 200 milyon dolardan daha az para ayırıyordu.

Kolej sporlarındaki kazançlar, bir alışverişten alınmayacağı konusunda açık gelira yol açtı. Michigan futbol koçu Jim Harbaugh, geçen ay ay tv parasını sporcularla benzerliği düşünmesi gerektiğini söyledi. Ligdeki diğer kişiler gibi. herhangi bir öğrenci adımı atmadı ve kolej spor organizatörleri, sporcuları çalışan olarak çağrılarına direndi.

Konferans ayrıca, yeni evin yeni bir baskıya davetiye çıkarması hastalığından de rahatsız edici.

Big Cilt, sürmelere rekor bir anlaşma yapma hırsı ile takılmaya, bu yaz 24’te girecek olan Pac-12’den UCLA ve USC’yi avlayarak umutlarını güçlendirdi. New Jersey’e daha fazla okul ekleme ve yeni sözleşmeler, konferansın safları artarsa ​​​​değerlerini artıracak mekanizmaları içerir.)

Konferans, slotun taraftarları konferansın yörüngesinde nasıl sabah erkenden cesaret alarak, Cumartesi günü Doğu saatiyle öğlen üst düzey bir futbol maçına güvenini sürdürecek.

“Öğle oyununa hazırlıklı olmak için – Güveç-Pot’a ne tür bir yerleşim varsa, ne tür bir araç satın alamazsınız, çocuklar nereye gidiyorsa, araba mı kullanıyorsunuz, oyuna mı gidiyorsunuz? pandemi’de “2020 futbollarından” yazılmasından olan kolej sporlarının en aşağılanan isimlerinden Warren.

NFL franchise’ları için çalışacak olan Warren, “daha erken olabilecek bir dünyaya ne kadar erken olabilirsem o kadar iyi” diye ekledi.

Her ne kadar Big, medya haklarında 10 milyar dolardan fazla değere sahip NFL’den çok daha az kazanacak olsa da, toplantının, bir kolej liginin ilk kez görülen en az 1 kişiyle bir ilişkinin tahmini geleceği geliyor.

Bu tarih tarihinde sona ermek üzere, NCAA’nın Mart ayındaki Madness’in yerin alan Bölümü erkek basketbol turnuvası, hakkında yaklaşık 1,1 milyar dolar değerinde olacak.

Daha yakın bir araç, Big Ten’in düzenlemeleri, iş ve spor için SEC ile olan dövüşünü genişletiyor. Büyük Deri’nin şimdilik bir gündüz var gibi görünüyor.

SEC, 2020’de Disney ile ligin en üst düzey futbol oyunları için bir anlaşma imzaladığını, 2023’ten sonra onları CBS’den uzaklaştırdığını ve önceden tahmin ettiğin şeyler arasında olan bir mücadeleyi duyurur. SEC, 2025’ten itibaren Oklahoma’yı eklemeye karar vermeden önce, yeni, dar olsa da, yaklaşık 300 milyon dolar değerindeydi.

Büyük Deri Konferansı’nın komiseri Kevin Warren. kredi… Darron Cummings/Associated Press
Güneydoğu Konferansı Komiseri Greg Sankey. kredi… New York Times için Wes Frazer

SEC komiseri Greg Sankey bu yaz verdiği bir en iyi maçıda için geleceğini söylediğini söyledi. Temmuz CBS’nin Big Ten’in olmak üzerenden olmak az bir şey için daha fazla bir uyumya yaklaştığı hakkında köpüren daha iyi ile Sankey, ağın “bektilerimizi karşılamamak için gerekli anlaşılmayı” belirtti.

Sankey, “Sanırım biraz açıklanamaz, ama onlar tarafından onaylandı” diye ekledi.

CBS Sports başkanı McManus, bu hafta kendi ağının ve Sankey’nin konferanslarının olarak faydalı bir ilişkiye sahip olduğuna inandığını ve “başarılarının ve büyümelerinin bir olası doğrudan CBS yayın penceresine bağlı olduğunu” düşündüğünü söyledi. Big Deri planlamasının “bizim için SEC yolundan daha fazla temettü ödemesini” yapacağını söyledi.

McManus, “Büyük Deri’nin bize kattığı değere ve dünyayı kapsayacak şekilde bakmamız ve bu bizim için çok anlamlı” dedi. “SEC ile bir anlaşmamız için pek bir ifade anlam ifade etmiyor.”

Ancak sahada, yeni Büyük Dünya’dan önce başka bir futbol hazırlıkları başlayacak. SEC’in sadık bir öğrencisi olan Alabama, antrenmanlarda 1. sırada yer alıyor. Big Ayar’ın gururu Ohio State 2 numara.