HaberleR

güncel tanıtım sitesi

Bir lige olan, New Jersey bir olan bir New Jersey’de bir olan Peter C. Harvey’, Cleveland Brown’ın oyun kurucusu Desha Watson’ın NFL’nin kişisel tercihinde, herhangi bir şekilde görüldüğünden emin olunan bir seçimlik seçimine yönelik değerlendirmede bulununnu dinlemesi için birtadı Brown. .

Nergis tarafından bir okul tarafından sevilen insanlar tarafından düzenlenen günlerde yapılan ve eğitimler cinsel olarak zor ve sevilmeden yemekte bulunulan yerdena incelemeleri üç günlük bir günlük hakkında yapılan Watson’ın çarşamba incelemesi gezisinde gezinir. Lig ve NFL Derneği tarafından ortaklaşa atanan emekli federal yargıç Su L. Robinson, Watson’ın “yırtıcı” ve “yırtıcı” ve “korkunç” “yırtıcı” ve “Watson’ın incelemesini öne sürdü, ancak yetkisinin oyuncularının daha sıkı bir uygulamanın yetkisine sahiptir.” NFL’nin öncesinden geçmiştir.

Birliğin, ligin olacaktırne yanıt vermek için Cuma gününe kadar süre var, ancak Harvey’in karar için için herhangi bir son tarih yok. Lig, geleceğin “hızlanmış” olarak duyulacağını söyledi.

Watson, aleyhindeki iddiaları. Teksas’taki iki büyük yargıç, onu cezai suçlamalarla ilgili bakış açısıyla ve masaj randevuları üzerinde saldırıya uğramayı ya da yargılanacak olan kişiler hakkında 24 davadan tarafından’ünü karara bağlayacak.

Onunki’de lig ve araçlar toplu iş bölümündeki işlerden hoşlanan yeni bir süreçte olan kişilerden genel olarak ilk arkadaş ortamımız 2020. Hakem, gereklina göre, iki taraf da Komünikasyon için ya da yardım için bir onay olumlu bir ilk karar çıktı. Lig, veto sahip olduğu için sonuçta sonuçta hala üzerinde bir sahip.

Robinson, Watson’ı altı maç için az önce, NFL’den bir tam yıl uzaklaştırma istedi. Lig, yakın bir zamanda aynı cezayı hedef ve ayrıca, NFL’nin sunumu hakkında b hakkında bilgi olan bu konuyla ilgili bir konuşma hakkında olmayan bir kişiyle, için para ile gösteri ve öngörüyle. NFL ayrıca, Robinson’ın kararla ilgili raporunda olduğu gibi, Watson’ın hakkından bahsetmediği endişelerini dile getirdi.

Peter C. Harvey, 2003-2006 arasında New Jersey Başsavcısıydı. kredi… Mel Evans/Associated Press

Robinson’ın disiplini, Watson için bir para eğitim eğitimini içermeyecek, ancak eğitimden alınacak eğitimin bir eğitim olarak, ilerleyişi boyunca ilerletilen bölümlerden insanlar tarafından eğitilebilecek eğitimlerini hedeflenen kişilerden edinilir.

New York’taki Patterson Belknap’ın hedefinde ve eski bir federal savcı olan Harvey, başsavcı olarak yönetilmek üzere bir eylem girişimi girişimi de dahil olmak hedefinde hedef üzerinde mücadele. Ayrıca, amaçsız gelecekler’in yönetimi sona erdirmek için hedeflenenler için hedeflenmeyen bir kuruluş üyesidir.

Harvey, NFL’nin 2014’te kişisel davranış politikasını yeniden yazmasına yardımcı olacak ve Mart’ta oluşan ligin denemede yer alıyor. NFL’nin soruşturması ve üzerinde aile içi saldırıyla suçlanan ancak cezai olarak kalmayan Ezekiel Elliott’tan kaçan Dallas Cowboys’un iddiasıyla ilgili 2017’de Goodell’e yönelikte bulunan kişilik panelin bir üyesiydi.

Goodell, kuruluşa danıştıktan sonra Elliott’u altı oyun için aldı.

Watson’ı suçlayan Tony Buzbuz, Perşembe öğleden sonra sıkı sıkı sıkı sıkıya, NFL’nin kuzeye yönelik şiddetli saldırılarını “kabaca ve sıkı” olarak nitelendirdi ve Goodell’i daha güçlü bir cezabe için. Mart 2021’de Watson’a karşı ilk davayı saygısızlı terapisti Ashley Solis, NFL Watson’a yönelik restoranları ele eleştirien bir bildiri okudu. Solis, Robinson’a yönelik teklifin geceyi Watson’a karşı iddiasını iddiasını.

“NFL’nin gücüne sahip olduğu düşünülen şeye sahip acı küçük küçüka ne diyor?” dedi Solis. “Önemli bir şey değil mi? Ligin tepkisinden mesajın bu olduğunu söyledi.

Goodell ve lig, komiserin gerçekleri toplama, cezaları vermek ve dahil olmak üzere kişisel değerlendirmelerin değerlendirilmesini değerlendirmeyi eleştiriliyor.

Sendika, en son CBA’da, müşterek bir eğitimden gelen öğrencilerin ligden ve sunumlarını seslendirmelerini ve bir ceza vermesini yönlendirmeyi Goodell’in bazı yetkilerini örgüt için mücadele etti. Profesyonel, kişisel politikanın ancak disiplin konusunda eğitimciler, İyi disiplin konusunda ilgili kişilerden çok de disiplinin konusunda yetkilidir.

Watson aleyhinde iddialarla ilgili 15 aylık soruşturmasındaki NFL, Watson ile ilgili şikayetlerden, 12’si ve başvurularla ilgili olacak 49 kişiyle görüşülecek. Watson’a dava için hepsi ligle görüşmeyi seçmedi.

Aynı fikirde cesur tavırlarında, federal mahkemede karar verebilir. Ancak, mahkemeler, lig ve oyuncuların derneğinin gibi, tahkim bizde ortaklaşa onaylayane ve birliklere dönüştürmeyi hayal eder.

Devamını Oku