HaberleR

güncel tanıtım sitesi

BRIGHTON, İngiltere – İlk 15 kez ilk iki gol, sonra hızlı bir şekilde art arda ikiden sonra, üzerine iki gol daha sonra, İngiltere’nin bir metin içinde – içinden kolay zordu.

Bu yazın Avrupa Kadınlar Futbol’daki açılış zaferi isabetle şansın değildi, hiçbir ödüle doğru göze çarpmayan ilk adımdı. Ancak Lionesses sadece tek bir gol atarken, İngiltere’nin şampiyonluktaki en büyük içeriği dolu ve kumarhaneleriti.

Norveç ilk maçında dört gol kaydetti. İspanya ve Almanya da hemen aynısını yaptı. Fransa’dan kalan gün İtalya’dan sonra, belki, belki, günın evinden aynı günkü günü’yı gör.

.” Birleşik sekiz gol attı.

Rakiple bir kısa süre bir süre netlik kazanmayan bir hafta öncesinde, olabilir’nin akşamı geçişi 8-0 nasıl olabileceği – sıcak bir gecede hafta güneydeki bir tatil beldesinde bir kalabalığın içinde teslim olunan – belki de en uygun olan bir kalabalığında elde edilen – belki de en olası . kadar kadarki en şaşırtıcı sonuç.

Ellen White, İngiltere’nin ilk yarıdaki altı golünden ikisine giderken. kredi… Adrian Dennis/Agence France-Presse — Getty Images

Avrupa’da kadın futbolu hızla, ancak en iyi takımların üstesinden gelebileceklerin, olası olacak zor olabilir. Harika bir oyuncu harika bir takım. Harika bir görünüm harika bir oyuncuya ait değildir. Ve en büyük güçlerin savaşları ile – son Euro 2017’deydi, kıtada kadın futbolunun süregelen evriminde bir sonsuzluktu – veri hala zor. Ne de olsa, orantısız bir galibiyetten ancak bu kadar çok şey öğrenilebilir. 20-0’lık bir galibiyet daha da azını ortaya koyuyor.

İspanya bu geldi, İspanya’da yaşayanya favorilerden biri olarak ancak yıllık bir yıl içinde Alexia Putellas’ın dizinden sakatlanarak kaybetmekle umutlarıyla hızla sarsıldı. Fransa en iyi oyuncularlarından evdeyken bırakıldı. derinliğe ulaştırdı ama marka yıldızları değil.

İngiltere ve Norveç’in farklı bir şey olması durumunda: güçlü takımların gerçek bir üst sınırı, nadir bir eşitler buluşması. Ve sonraydı.

12. Georgia 18’in ve Stanway golü açtı Ellen White’ın ceza alanınana girmeyle penaltıya. Üç dakika sonra Lauren Hemp, Beth Mead’den bir haçla dönerek iki yaptı. goller gidebilecekleri. Beyaz, bir defans okulunu soyduktan sonra ilk olarak tek başına içeri girdi. Mead ilk galibiyetini 34. önce bir kafa vuruşuyla, ikinci golü ise 38. yakınlaşmalarıyla kayıtlarımda düzgün ayak hareketleriyle.

Beyaz, 41. arka direkte kayan bir bitiş ile ikinci ve’nin vesını teslim kalabalığı takımlarının başlarını ellerinde bugündü. Ancak İngiltere bitmedi: 57. Beyaz’ın yerine Alessia Russo geçmiş ve dokuz dakika sonra o da skor tablondaydı.

Norveç ondan sonra beşe gitti, ama bundan pek hoşlanmayacak. Mead’in çizgiyle Graham geceni bir ribaundun tamamlamasıyla İngiltere 8 numaraya ulaşmış, Norveçliler için buna asla alamayan baskın bir olan olan kazanmıştı. başka bir gün savaşmak için çekilmiş. Kurnaz bir kanat olan Guro Reiten, kısa süre sonra bıraktı.

Onun iki uyumu da bir sonuç olmadı. Her ikisinde de yarışmayı tam da gibi açmıştı: İngiltere, yaklaşık 69.000 Euro’nun taraftarının önünde bir gün boyunca yenerek, yakınlarda bir yarışmacı en büyük gün gösteriden sonra, Kuzey cephe ile giriş yaptı. . İrlandalı. İngiltere’nin tek gollü, Norveç’in daha geniş bir şekilde bir şekilde baskın olduğu gösteremedi.

Karşılaşma bu karşılaşmada ender rastlanan bir şeydi: kabul edilen bir okul sayısı olarak kabul edilen bir kazanan takımlar, bu bir maç gibi oyuncular olarak kabul edilir.

İngiltere, Fransa’daki 2019 finallerinde 3-0’lık bir galibiyet de dahil olmak üzere son iki Dünya Kupası’ndan Norveç’i eledi. Ama bu çok farklı bir ülke’ti: evet, ama ülke futbol federasyonu tarafından ikinci sınıf uygulaması olarak görülen şekilde protesto etmek için birkaç yıl boyunca milli takımını terk eden yırtıcı Hegerberg’i özlüyor.

Diz sakatlığı, kısa bir süreliğine yetiştirilmek üzere, bu yıl bir model gönderne neden ve geri döndürülebilir.

Bunlar, benzer şekilde hırpalanmış olarak kalırlar. Ama Pazartesi, baştan sona, bitişten bitişe kadar İngiltere’nin gecesiydi.

Devamını Oku